Neler Yeni

İnceleme Gamepower Ursa Ürün İncelemesi

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Doların bu denli yüksek olduğu zamanda çoğu kişinin ekipman için bütçesi sınırlı kalıyor maalesef. Ondan kaynaklı kendimin kullanıp deneyimlediği f/p ürünleri hakkında sizlere bir inceleme sunma gayretine giriştim. Sizlere ilk sunmak istediğim ürün Gamepower Ursa.

Ürün küçük ve orta elli kullanıcılara fazlasıyla iyi bir konfor sağlamaktadır. Ortalamanın üzerinde ellere sahip olmama rağmen ben bile çok rahat bir kullanım gerçekleştirmekteyim. Oyun oynarken makro ve dpi tuşlarının konumlandırmasından dolayı gayet rahat bir şekilde oyun deneyimi yaşatabilecek bir ürün kendisi. Bu kadar güzel oyun deneyiminin yanında ise bir dezavantajı var ürünün. Günlük kullanımda sizi çok yoracak bir dizayn'ı yok ama montaj yapıyorsanız time line kullanımı gerçekten bileklerinizi fazlasıyla ağrıtacak derecede uzun süreli kullanımda. Bu ürünü alıyorsanız bunu kesinlikle göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Gelelim aydınlatma konusuna. Ürün full rgb olduğundan dolayı dostlar gerçekten mükemmel bir kozmetiği var durduğu yerde. Doygun ve canlı renk skalası mouse'a uzun süre bakıp düşüncelere dalacağınız cinsten gerçekten. Ürünün mat rengi de çok şık bir hava katmakta ortama. 10.000 dpi'a kadar desteği olan Ursa'nın yazılımı da gayet başarılı. Her dpi'da mouse tekerleği ve ürünün ortasında yer alan Gamepower logosu farklı bir renge bürünmekte. İstediğiniz dpi'da istediğiniz rengi atamak sizlere kalmış durumda artık. Sadece o da değil. Ürünün altında uzunlamasına bulunan rgb barına da mod ataması yapabiliyorsunuz. Aydınlatmayı kapatmakta dahil toplam onbir mod yer alıyor. Işığın hızından tutun bazı modlar da ki renkleri bile seçebildiğiniz bu harika yazılımın görsellerini sizlerle aşağıda paylaşacağım. Ürünün 10.000 dpi desteğini kullanmak için yazılıma ihtiyacınız var çünkü dpi tuşlarıyla en fazla 5.000 dpi'a ayarlayabiliyorsunuz. Makro tuşlarının ataması da aynı şekilde yazılım üzerinden gerçekleşmekte. Scroll tuşunun hassasiyeti, double click hızı ve mouse hassasiyetini ayarlayabildiğimiz bu yazılım ürünün kullanımını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Ürünün fiyat skalası ise 130-160 TL civarlarında anlık olarak. Sizlere uygun bir siteden link bulup aşağıya da bırakacağım :)

Ekran Alıntısı.PNG

e.PNG

Ürün linki: https://urun.n11.com/mouse/gamepowe...VFL3daH6hWNjqymSxKsaAvExEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Driver Linki: https://gamepowerpc.com/software

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Sence razer deathadder hasasiyeti varmi ?

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Sence razer deathadder hasasiyeti varmi ?
Dostum gözüm kapalı birçok üst segment ürüne kafa tutabilecek bir mouse olduğunu düşünüyorum. Hassasiyet olarak Deathadder'ı uzun süreli kullanmadığım için fazla bir fark göremedim açıkçası. Tam bir karşılaştırma yapınca Ursa bana daha fazla şey sunuyor. Ondan kaynaklı Deathadder'a göre tercihim bu olur.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Dostum gözüm kapalı birçok üst segment ürüne kafa tutabilecek bir mouse olduğunu düşünüyorum. Hassasiyet olarak Deathadder'ı uzun süreli kullanmadığım için fazla bir fark göremedim açıkçası. Tam bir karşılaştırma yapınca Ursa bana daha fazla şey sunuyor. Ondan kaynaklı Deathadder'a göre tercihim bu olur.
Bildim bile li kullaniyorum bir turli vaz gecemedim bu mouse Dan

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Doların bu denli yüksek olduğu zamanda çoğu kişinin ekipman için bütçesi sınırlı kalıyor maalesef. Ondan kaynaklı kendimin kullanıp deneyimlediği f/p ürünleri hakkında sizlere bir inceleme sunma gayretine giriştim. Sizlere ilk sunmak istediğim ürün Gamepower Ursa.

Ürün küçük ve orta elli kullanıcılara fazlasıyla iyi bir konfor sağlamaktadır. Ortalamanın üzerinde ellere sahip olmama rağmen ben bile çok rahat bir kullanım gerçekleştirmekteyim. Oyun oynarken makro ve dpi tuşlarının konumlandırmasından dolayı gayet rahat bir şekilde oyun deneyimi yaşatabilecek bir ürün kendisi. Bu kadar güzel oyun deneyiminin yanında ise bir dezavantajı var ürünün. Günlük kullanımda sizi çok yoracak bir dizayn'ı yok ama montaj yapıyorsanız time line kullanımı gerçekten bileklerinizi fazlasıyla ağrıtacak derecede uzun süreli kullanımda. Bu ürünü alıyorsanız bunu kesinlikle göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Gelelim aydınlatma konusuna. Ürün full RGB olduğundan dolayı dostlar gerçekten mükemmel bir kozmetiği var durduğu yerde. Doygun ve canlı renk skalası mouse'a uzun süre bakıp düşüncelere dalacağınız cinsten gerçekten. Ürünün mat rengi de çok şık bir hava katmakta ortama. 10.000 dpi'a kadar desteği olan Ursa'nın yazılımı da gayet başarılı. Her dpi'da mouse tekerleği ve ürünün ortasında yer alan Gamepower logosu farklı bir renge bürünmekte. İstediğiniz dpi'da istediğiniz rengi atamak sizlere kalmış durumda artık. Sadece o da değil. Ürünün altında uzunlamasına bulunan RGB barına da mod ataması yapabiliyorsunuz. Aydınlatmayı kapatmakta dahil toplam onbir mod yer alıyor. Işığın hızından tutun bazı modlar da ki renkleri bile seçebildiğiniz bu harika yazılımın görsellerini sizlerle aşağıda paylaşacağım. Ürünün 10.000 dpi desteğini kullanmak için yazılıma ihtiyacınız var çünkü dpi tuşlarıyla en fazla 5.000 dpi'a ayarlayabiliyorsunuz. Makro tuşlarının ataması da aynı şekilde yazılım üzerinden gerçekleşmekte. Scroll tuşunun hassasiyeti, double click hızı ve mouse hassasiyetini ayarlayabildiğimiz bu yazılım ürünün kullanımını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Ürünün fiyat skalası ise 130-160 TL civarlarında anlık olarak. Sizlere uygun bir siteden link bulup aşağıya da bırakacağım :)

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Ürün linki: https://urun.n11.com/mouse/gamepowe...VFL3daH6hWNjqymSxKsaAvExEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Driver Linki: https://gamepowerpc.com/software
Dostum uygun fiyatlı ve güzel özellikleri olmasından dolayı bir kaç aya alacağım sanırım, soracaklarım var sana :D
1. CSGO oyununu çok oynuyorum bu mouse CSGO da iyi mi??
2. Elim biraz büyük güzel kavrıyormu, büyük eller için uygunmu?

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Dostum uygun fiyatlı ve güzel özellikleri olmasından dolayı bir kaç aya alacağım sanırım, soracaklarım var sana :D
1. CSGO oyununu çok oynuyorum bu mouse CSGO da iyi mi??
2. Elim biraz büyük güzel kavrıyormu, büyük eller için uygunmu?
Kankam ilk soruna gelirsek sana yemin ederim fanboyluk falan değil bu söylediğim; cs için çok uygun bir mouse. Boyut olarak o klasik steelseries cs mouslarından ebat olarak biraz ufak lakin trigger tuşları gibi eline oturan yapısı sayesinde çok rahat cs oynayabilirsin bu ürünle. Benim elim büyük olmasına rağmen çok rahat bir kullanım sergiliyor fps oyunlarında. Gönül rahatlığıyla satına alabilirsin. Kişiselleştirilebilir dpi ayarları ise cabası. Misal benim cs de kullandığım dpi ile masaüstünde kullandığım gündelik dpi ayarlarım farklı. O konuda çok büyük bir özgürlük sunuyor ürün.

FreakyXd

80+ Silver
hayırlı olsun hocam.

Masyta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Faruk
Bu konunun yanına inceleme veya rehber nasıl yazlıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç