Neler Yeni

Gamerpay Csgo Ski̇n Satın Alımına 35 Euroya Sepette 10 Euro İndi̇ri̇m !!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
ahmet saplı

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Satmak için yapılır mı?
Uğraşmaya değermi? 40 euro verilir mi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
evet arkadaşta vermemiş referans linki o yüzden olmuyor
hocam zaten konuda diyorum referans linki paylaşmak yasak özelden yazanlara atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satmak için yapılır mı?
Uğraşmaya değermi? 40 euro verilir mi?
evet niye uğraşılmasın en az 400-500tl kazanıyorsunuz

ARKADAŞLAR İNDİRİMİN OLMASI İÇİN REFERANS LİNKİYLE KAYDOLMANIZ LAZIM KONUDA REFERANS LİNK PAYLAŞIMI YASAK OLDUĞU İÇİN PAYLAŞAMIYORUM ÖZELDEN YAZARSANIZ REFERANS LİNKİ ATARIM

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
hocam zaten konuda diyorum referans linki paylaşmak yasak özelden yazanlara atarım

evet niye uğraşılmasın en az 400-500tl kazanıyorsunuz

ARKADAŞLAR İNDİRİMİN OLMASI İÇİN REFERANS LİNKİYLE KAYDOLMANIZ LAZIM YASAK OLDUĞU İÇİN PAYLAŞAMIYORUM ÖZELDEN YAZARSANIZ REFERANS LİNKİ ATARIM
Alınacak en mantıklı skinler 40 eurodan başlıyor. O da 800 lira yapıyor. Ben bunu steamdan satsam, sonrasında gerçek para yapmak için hangi siteden satacağım? Sattığım paranın kaçını alacağım?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
Alınacak en mantıklı skinler 40 eurodan başlıyor. O da 800 lira yapıyor. Ben bunu steamdan satsam, sonrasında gerçek para yapmak için hangi siteden satacağım? Sattığım paranın kaçını alacağım?
mesela 77 euroluk bir skin 44 euroya geliyor sepette de 10 euro indirim olur 34 euroya gelir bynogame üzerinden de o skini %20 indirimli satarsan net kârın 600tl oluyor en basitinden

rıza baba

80+ Bronze
bunu bende merak ediyorum

mesela 77 euroluk bir skin 44 euroya geliyor sepette de 10 euro indirim olur 34 euroya gelir bynogame üzerinden de o skini %20 indirimli satarsan net kârın 600tl oluyor en basitinden
five seven skinini diyorsunda alan adam yok

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
bunu bende merak ediyorum

five seven skinini diyorsunda alan adam yok
usps neo noire bak hocam gelcek parayı düşününce vericek paraya bakmanın da çok anlamı yok bence kâr amacıyla yapılıyosa

rıza baba

80+ Bronze
usps neo noire bak hocam gelcek parayı düşününce vericek paraya bakmanın da çok anlamı yok bence kâr amacıyla yapılıyosa
doğruda bynogame çok fazla komisyon alıyor hesaplayalım isterseniz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
doğruda bynogame çok fazla komisyon alıyor hesaplayalım isterseniz
evet olabilir tam bir hesap yapıp paylaşın isterseniz herkes bilgi sahibi olsun ben anında nakite dönüştürebilcekmiş gibi değil de steamde satıcakmışım veya yatırımlık alıcakmışım mantığıyla düşündüm

rıza baba

80+ Bronze
1682021804290.png

1682022001753.png

1682022052062.png

1682022179661.png

bynogame de 1000tl ye satsak parayı çekmek için toplam yüzde 9 komisyon alacak değmez bence

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
GAMERPAY CSGO SKİN ALIMLARINDA 35 EURO'YA 10 EURO ANINDA SEPETTE İNDİRİM KAMPANYASI MEVCUT DAHA ÖNCE DE 15 EUROYA 10 EURO İNDİRİMİ MEVCUTTU YİNE BU DA FENA DEĞİL GELELİM ŞARTLARA :

İNDİRİMİ ALMANIZ İÇİN REFERANS LİNKİYLE KAYIT OLMANIZ LAZIM FORUMDA YASAK OLDUĞU İÇİN PAYLAŞAMIYORUM ÖZELDEN MESAJ ATIIN REFERANS LİNKİMİ BIRAKAYIM

1) İLK DEFA SATIN ALIM YAPIYO OLMANIZ LAZIM

2) REFERANS KODUYLA KATILMANIZ ŞART BEN ALMAYA ÇALIŞIRKEN ZATEN BİR REFERANSLI KAYIT OLDUNUZ UYARISI VERDİ ( REFERANS PAYLAŞMAK YASAK BANA DESTEK OLMAK İSTEYENE ÖZELDEN REFERANS KODU ATABİLİRİM )

3) STEAM HESABINIZLA GİRİŞ YAPIN

4) FİLTRELEME KISMINDAN EN DÜŞÜĞÜ 35 EURO OLCAK ŞEKİLDE MAXİMUM BÜTÇENİZE GÖRE FİLTRELEYİN

5) SADECE 10 EUROYLA SINIRLI KALMIYOR SATAN ARKADAŞLAR DA EKSTRA İNDİRİMLİ SATTIĞI İÇİN İNDİRİMLER BİRLEŞİYOR BUNUN İÇİN DE SAĞ ÜST TARAFTA SORT BY KISMINDAN EN ÇOK İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ SIRALAYIN

6) TAVSİYEM DİREKT EN ÇOK İNDİRİMLİ ÜRÜNÜ ÇEKMEYİN MARKETTE FİYATI SABİTLENMİŞ VE FAZLA SATILAN SKİNLER ALMAYI ÇALIŞIN STEAMDE 5 TANE SATILIP DEĞERİNİ SATICILARIN BELİRLEDİĞİ SATMASI ZOR OLAN EDERİNDEN YÜKSEK FİYAT YAZILAN SKİNLERLE UĞRAŞMAYIN DİYE SÖYLÜYORUM

7) AYNI İPDEN 2 HESAPTAN BİRDEN ALMAYA ÇALIŞMAYIN SİTE SAHİNİ AYNI İPDEN AÇILMIŞ 2 HESAP VARSA HESABI BANLIYOR

8) WALLETA YÜKLEYİP SATIN ALIM YAPARSANIZ %3 DAHA UCUZA ALIYOSUNUZ AMA KİMLİK ONAYI İSTİYOR O YÜZDEN ONLA HİÇ UĞRAŞMAYIN

9) SATIN ALMADAN ÖNCE SİZDEN APİ KEY İSTEYECEK ZATEN İSTEDİĞİ CÜMLENİN ALTINDA LİNKİ OLUYOR YİNE DE BIRAKAYIM https://steamcommunity.com/dev/apikey BU LİNKE https://gamerpay.gg/ YAZIP KAYDEDİN OLUŞTURULAN LİNKİ GAMERPAYİN İSTEDİĞİ API KEY ALANINA YAZIN SATIN ALIMI GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA TAKAS TEKLİFİNİ KABUL EDİN API KEYİ SİLERSİN HİÇBİR SORUN OLMAZ
DİPNOT! : SATIN ALIM YAPARKEN SATICININ AKTİF OLUP OLMADIĞINA VE PUANINA BAKIN ONA GÖRE İTEMİ DAHA HIZLI ALIRSINIZ VEYA İPTAL OLMA GİBİ BİR DURUM OLMAZ BAKTINIZ 2 3 SAAT ONAYLAMIYOR SATICININ STEAM PROFİL LİNKİ DE YANINDA MEVCUT STEAM PROFİLİNE YORUM YAZARAK TAKAS SATIN ALIM İŞLEMİNİ HIZLANDIRABİLİRSİNİZ

10) SKİNİ SEÇTİNİZ VE ALCAĞINIZ ZAMAN SEPETTE FİYAT 10 EURO DAHA DÜŞÜYOR

11) BU ŞEKİLDE NET OLARAK %20 İNDİRİMLİ SKİN ( %35 İNDİRİMLİ BİLE BULUNABİLİYOR ) + 10 EURO İNDİRİM KAZANABİLİRSİNİZ

*** ELİMDEN GELDİĞİNCE ANLATMAYA ÇALIŞTIM UMARIM İŞİNİZE YARAMIŞTIR SİZ DE REFERANS LİNKİYLE KAYIT OLUP BANA DESTEK OLABİLİRSİNİZ ( ÖZELDEN YAZABİLİRSİNİZ )

!!! MODLAR BAŞKALARININ KONUSU KAPATILMIŞTI REFERANS LİNKİNDEN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM YANLIŞ Bİ DURUM VARSA KAPATMAK YERİNE UYARIRSANIZ SEVİNİRİM CS2 DEN DOLAYI SKİN FİYATLARI ARTIYOKEN HERKES YATIRIM YAPMAYA ÇALIŞIYOR AMAÇ YARDIMLAŞMAK
hocam yaptığınız ayıp içeriğimi çalıyorsunuz umarım modlar el atar... @Mehmet Yılmaz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,263
Üyeler
152,862
Son üye
ScotX
Top Bottom