Neler Yeni

Gamerpay Csgo Ski̇n Satın Alımına 35 Euroya Sepette 10 Euro İndi̇ri̇m !!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

rıza baba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
senden önce yapmış adam
dostum akşam yaptım link koyduğum için ban yedi konu hatta bu arkadaş bana mesaj attı yapamadım falan diye bir de baktım almış içeriği değiştirip atmış yazıklar olsun diyorum sadece eğer modlar bu herifi banlamazsa böyle forumda batsın ben bir sürü zaman harcadım içerik için emeğime yazık..

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
hocam yaptığınız ayıp içeriğimi çalıyorsunuz umarım modlar el atar... @Mehmet Yılmaz
aynı konudan 3 tane kapatıldı senin gibi farklı forumda açılan konunun yazısını kopyalayıp mı paylaşsaydım bu mu özgün içerik :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum akşam yaptım link koyduğum için ban yedi konu hatta bu arkadaş bana mesaj attı yapamadım falan diye bir de baktım almış içeriği değiştirip atmış yazıklar olsun diyorum sadece eğer modlar bu herifi banlamazsa böyle forumda batsın ben bir sürü zaman harcadım içerik için emeğime yazık..
saatlerce harcadım deyip yalan bari söyleme senin içeriğini okudum adını vermicem ama farklı forumdaki konunun harfine harfine kopyalayıp paylaşmışsın üzüldüm haline

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
aynı konudan 3 tane kapatıldı senin gibi farklı forumda açılan konunun yazısını kopyalayıp mı paylaşsaydım bu mu özgün içerik :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

saatlerce harcadım deyip yalan bari söyleme senin içeriğini okudum adını vermicem ama farklı forumdaki konunun harfine harfine kopyalayıp paylaşmışsın üzüldüm haline
ihtiyacım olanı aldım genelini değiştirdim senin gibi fikir hırsızlığı yapmadım. umarım hayatın boyunca hiçbir istediğin olmaz hadi şimdi yallah

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,223
İsim
Kerem Çavuş
ihtiyacım olanı aldım genelini değiştirdim senin gibi fikir hırsızlığı yapmadım. umarım hayatın boyunca hiçbir istediğin olmaz hadi şimdi yallah
özelden hayatında hiçbir şey yolunda gitmez umarım falan yazmışsın hadi bi uza hocam acizlikten ne yapcağını şaşırmışsın azcık kendinden bir şey katsaydın keşke konuya , engelliyorum boşa konuyu uzatma

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom