Neler Yeni

Gamers Arena Güvenilir mi? - Rezillik

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Murat Cemal
Elektronik ürün satan ama sanki manavmış gibi davranan firma, boru değil 2800 liraya RAM aldık perşembe saat 2'de normalde o gün kargolanması gerekiyordu ama firma kargolamadı ve prosedürlerine göre cuma cumartesi gelen siparişlerde pazartesi kargoya veriliyormuş, yani benim RAM bana tam 5 günde gelecek. Bilseydim 50 lira daha verir Vatan Bilgisayar'dan alırdım kepaze herifler. Kardeşim bunların N11, Hepsiburada, Trendyol ya da kendi sitelerindeki hızlı kargo güvenilir satıcı ibarelerine güvenmeyin. Birçok kişinin mutlu olduğu kadar sorunlu, ayıplı, kusurlu bir ürün alırsanız ayvayı yediniz. Umarım bir alışverişim daha olmaz ve umarım hakettiklerini bulurlar.
Benimkisi dert değil inşallah sorunsuz bir ürün gelirde kepazeliğin boyutu artmaz. 10 günde Çin'den temal ped getirtirdim ben 5 gün senin alt tarafının keyfini mi bekleyeceğim?

Bu arada monitör ve gene benim gibi RAM alanlardan sorun yaşamayan var ama olumlu yorumlar sahte mi bilmiyorum, ama sıkıntı olduğunda bir üründe bana ne kardeşim kafasında satıcı güvenmeyin, güvendirtmeyin.
özellikle iade değişim konularında çok arızalar imiş.

Son düzenleme:

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Rezillik puanım 1/10

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
Geçen sene Haziran ayında arkadaşım için sistem topluyorduk RAM içinde XPG D50 modeldi sanırım fiyatı cazip diye oradan siparişi vermiştik, neyse sistemi tamamen kurduk fakat kurulumda o kadar arıza çıkardı ki sistem bir türlü işletim sistemini, biosu vs. kuramadık. Sürekli donup duruyordu en sonunda parçaları tak çıkar vs. yaparak RAM'in birisinin arızalı geldiğini öğrendik. Değişim için vs. o kadar uğraştırdılar en sonunda iade etti sanırım, Corsair RAM aldı başka bir yerden o günden beri sorunsuz sistemi kullanıyor. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir site değil.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Murat Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rezillik puanım 1/10
hoca bundan bahsediyorum hoca...
Geçen sene Haziran ayında arkadaşım için sistem topluyorduk RAM içinde XPG D50 modeldi sanırım fiyatı cazip diye oradan siparişi vermiştik, neyse sistemi tamamen kurduk fakat kurulumda o kadar arıza çıkardı ki sistem bir türlü işletim sistemini, biosu vs. kuramadık. Sürekli donup duruyordu en sonunda parçaları tak çıkar vs. yaparak RAM'in birisinin arızalı geldiğini öğrendik. Değişim için vs. o kadar uğraştırdılar en sonunda iade etti sanırım, Corsair RAM aldı başka bir yerden o günden beri sorunsuz sistemi kullanıyor. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir site değil.

d41 aldım inşallah adam akıllı gelir, vatandan almadım keşke o 150 lirayı vereydim şimdi ram elimdeydi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,460
Üyeler
141,449
Son üye
ridvanmsl
Top Bottom