Neler Yeni

🔥İndirim Gametech 500W 80+ Bronze Güç Kaynağı 611,04 TL

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
550w da geliyormuş güzel fiyat

Can...

80+ Platinum

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,501
İsim
kilan embappe
Yanına bile yaklaşılmaz

Mesaj otomatik birleştirildi:

600 TL den 1 kuruş bile çıkılmıyorsa sahibindenden 300 tl lik 400w vx plus bile daha iyi

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan
Evlat olsa sevilmez. Aman uzak durun. Bütçe yoksa 2. el kaliteli PSU bakın daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,324
İsim
Murat Orhan
bomba gibi indirim
İNFİLAK ETTİM SADRLKGJLMSZKJFSOFJSPMGS

Yanına bile yaklaşılmaz

600 TL den 1 kuruş bile çıkılmıyorsa sahibindenden 300 TL lik 400w vx plus bile daha iyi
870e Deepcoolda var 550w onu unutmuşsun

VeloceRR

80+ Bronze
Forumda bilgisayar almadan önce rampage kasa psu icin yorumlara bakayım dedim. Alma yok elinde patlar, bomba gibi vs aşırı saçma yorumlar vardı. Aldım uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum. Millet markayı görünce bilgisi yoksa bile boş boş konusuyor burda. Genelde yaş kitlesi 10-18 felan o yüzden oldugunu düsünüyorum..

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Forumda bilgisayar almadan önce rampage kasa psu icin yorumlara bakayım dedim. Alma yok elinde patlar, bomba gibi vs aşırı saçma yorumlar vardı. Aldım uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum. Millet markayı görünce bilgisi yoksa bile boş boş konusuyor burda. Genelde yaş kitlesi 10-18 felan o yüzden oldugunu düsünüyorum..
Adama bak olayı yaş kitlesine bağladı :D Ani bir elektrik kesintisi yaşadıktan sonra görüşelim.

VeloceRR

80+ Bronze
Adama bak olayı yaş kitlesine bağladı :D Ani bir elektrik kesintisi yaşadıktan sonra görüşelim.
Heh geldi bi tanesi :) tam 3 kere üst üste elektrik kesintisi yaşadım bakım var diye. Hiçbir sıkıntı olmadı. Görüşelim mi ?

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Heh geldi bi tanesi :) tam 3 kere üst üste elektrik kesintisi yaşadım bakım var diye. Hiçbir sıkıntı olmadı. Görüşelim mi ?
Şanslı anına denk gelmiş. Çevremde bende dahil olmak üzere sıkıntı çeken çok kişi oldu.Benim sistem elektrik kesintisi sonrası ekran kartı ve ramleri yakmıştı. Bir tanıdığım fişi aniden çekince aynı sorunları yaşamıştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Kaliteli PSU almaya çalışın arkadaşlar sonra sıkıntı yaşarşınız. Benim için PSU alırken 2 temel standart vardır.
1. PSU zamanı geldiğinde üstüne düşeni yapıp pc donanımlarını koruyacak mı..
2. PSU arızası sonrası garanti size gereken desteği vericek mi..

Bu konuyu yakın zamanda tecrübe ettim. Konunun devamı

VeloceRR

80+ Bronze
Şanslı anına denk gelmiş. Çevremde bende dahil olmak üzere sıkıntı çeken çok kişi oldu.Benim sistem elektrik kesintisi sonrası ekran kartı ve ramleri yakmıştı. Bir tanıdığım fişi aniden çekince aynı sorunları yaşamıştı.
Hala ısrar ediyor ya :) Siz yaşadınız diye herkes yaşayacak diye bir şey mi var? En pahalı marka olsa bile problem yaşamayacagının garantisini verebilir misin ?
''Bir tanıdığım fişi aniden çekince aynı sorunları yaşamıştı.'' fişi aniden çekmek nedir abi ? :) böyle bi durumda her marka zarar verebilir..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,121
Üyeler
153,500
Son üye
baranozogul
Top Bottom