Neler Yeni

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
Arkadaşlar 7.gün ve artık beklemekten bıktım. Mantis Sistem Aldım Ve hala bekliyorum 29unda verdim ve hala hazırlanıyor Kısmında Bekletiyorlar Arıyorum yarın Diyorlar.Email Atıyorum Ordada Cevap Yok Şikayetvara yazdım ordanda cevap yok. Tahmini Kaç günde kargoluyorlar biliyormusunuz hiç bi eşya alan varsa söyleyebilir mi ? ve acelem var şehir dışına çıkacağım ve adamları bekliyorum.
bende geçtiğimiz cuma değil ondan önceki cuma günü sipariş vermiştim perşembe günü geldi 6 gün sürdü. ama bana test edilmemiş bir sistem yolladılar bu kadar beklenmedine rağmen. bu 6 günlük süreçte test etmediler de ne yaptılar çok merak ediyorum. şimdi kasayı geri garantiye yollıcam. uğraş dur 🤦

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
bende geçtiğimiz cuma değil ondan önceki cuma günü sipariş vermiştim perşembe günü geldi 6 gün sürdü. ama bana test edilmemiş bir sistem yolladılar bu kadar beklenmedine rağmen. bu 6 günlük süreçte test etmediler de ne yaptılar çok merak ediyorum. şimdi kasayı geri garantiye yollıcam. uğraş dur 🤦
ürün bozuk mu çıktı :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
ürün bozuk mu çıktı :/
kanka rx 6800 ryzen 5 5600 lü sistem aldım ben de bu arkadaş gibi valorantta 150-230 fps arası aldım. gta 5 te de 30 😁. işlemciyi teste soktum normal alması gereken işlemci skoru 1300-1500 arası olması lazımken 512 puan verdi. teknik desteğe yazdım onlara yollamamı istediler. işlemcide sorun olabilirmiş. bak yaw şu işe nasıl olur afferin size

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Mustafa Yeşilyurt
kanka rx 6800 ryzen 5 5600 lü sistem aldım ben de bu arkadaş gibi valorantta 150-230 fps arası aldım. gta 5 te de 30 😁. işlemciyi teste soktum normal alması gereken işlemci skoru 1300-1500 arası olması lazımken 512 puan verdi. teknik desteğe yazdım onlara yollamamı istediler. işlemcide sorun olabilirmiş. bak yaw şu işe nasıl olur afferin size
Yahu herkesdemi sorun çıkar anlamıyorum inşallah benim sistemde sorun çıkmaz birde onunla uğraşmayalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
Yahu herkesdemi sorun çıkar anlamıyorum inşallah benim sistemde sorun çıkmaz birde onunla uğraşmayalım
umarım çıkmaz kanka verdiği stres inanılmaz şekilde hayattan soğutuyor. hevesim kursağımda kaldı. tek umudum tek avuntum sistemin normal çalışır şekilde gelip keyfimce oyun oynamak şuan.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
inşallah bizdede öyle olmaz yaw

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
Bende sorun çıkarsa iade yaparım uğraşmam sorunlu ürün ile
ben de uğraşmam normalde ama malum yılbaşı da yaklaşıyor fiyatların artacağından dolayı böyle bi topa giremem şuan. alsınlar düzeltsinler ne kadar sürerse sürsün elime sonunda sağlam mal gelsin de başka bişey istemiyorum

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
ben de uğraşmam normalde ama malum yılbaşı da yaklaşıyor fiyatların artacağından dolayı böyle bi topa giremem şuan. alsınlar düzeltsinler ne kadar sürerse sürsün elime sonunda sağlam mal gelsin de başka bişey istemiyorum
İyi de hoş değil sorunlu ürün göndermek ben kaldıramam iade yaparım

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
Şuan paketlendi oldu bence bugün kargoya verilir mi acaba ?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren

Alperenc25

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen Çatıkkaşli
Ürün bozuk gelme ihtimali düşük. Fabrikasyon bir hata olmadığı sürece hatalı bağlantı yapmazlarsa kolay kolay arızalı sistem gelmez size. Yılbaşı öncesi ve kampanya döneminde kim bilir sizin gibi kaç kişi sistem topladı. Tek sıkıntı o sistemleri yetiştirmek için tam kontrol ve test yapamamaları

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Ürün bozuk gelme ihtimali düşük. Fabrikasyon bir hata olmadığı sürece hatalı bağlantı yapmazlarsa kolay kolay arızalı sistem gelmez size. Yılbaşı öncesi ve kampanya döneminde kim bilir sizin gibi kaç kişi sistem topladı. Tek sıkıntı o sistemleri yetiştirmek için tam kontrol ve test yapamamaları
peki yanlış bağlantı nasıl oluyor anlamadım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,954
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom