Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Smtakm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Samet
250 tl butcem var klavye önerileriniz varmı

majorw0w

80+ Silver
hesabı yeni açtım yorumları okuyordum 2070 s alınır mı dedim 1 kişi cevap vermemiş biri de 5700xt almalı mıyım diye soru sordu 3 4 kere 1 Allahın kulu cevap vermemiş boşa yardımlaşma ve danışma konusu açılmış cidden iyi sohbetler size.

Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Miffy ツ
hesabı yeni açtım yorumları okuyordum 2070 s alınır mı dedim 1 kişi cevap vermemiş biri de 5700xt almalı mıyım diye soru sordu 3 4 kere 1 Allahın kulu cevap vermemiş boşa yardımlaşma ve danışma konusu açılmış cidden iyi sohbetler size.
bendim ama biri bana cevap verdi ;D

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ilk mesajını 37 dakika önce atmışsın. Yani saat 22:13'te yazmışsın.
Saat 22:00'den sonra konuda pek kimse kalmıyor. Çünkü insanlar fiyatlar açıklanınca alacağını alıyor, gidiyor.
35 dakikada cevap gelmedi diye böyle düşünmen ve yorum yazman .....
Screenshot_31.png

majorw0w

80+ Silver
bendim ama biri bana cevap verdi ;D
ben okudum sorularını 5500xt ye cevap verdiler farkettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk mesajını 37 dakika önce atmışsın. Yani saat 22:13'te yazmışsın.
Saat 22:00'den sonra konuda pek kimse kalmıyor. Çünkü insanlar fiyatlar açıklanınca alacağını alıyor, gidiyor.
35 dakikada cevap gelmedi diye böyle düşünmen ve yorum yazman .....
Alıntıyı görüntüle
Adam 4 kere sordu 1 tanesini de mi görmedin ? Bak isteyince cevap veriyorsun ;)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ben okudum sorularını 5500xt ye cevap verdiler farkettim
Adam 4 kere sordu 1 tanesini de mi görmedin ? Bak isteyince cevap veriyorsun ;)
Doğrudur hocam.
Adamına göre cevap veriyorum.
Eğer 10 TL veren olursa, daha önce görüyorum.
100 TL veren olursa sorduğu soruyu ilk sıraya alıyorum.

majorw0w

80+ Silver
Doğrudur hocam.
Adamına göre cevap veriyorum.
Eğer 10 TL veren olursa, daha önce görüyorum.
100 TL veren olursa sorduğu soruyu ilk sıraya alıyorum.
Ne diyim benim arkadaşın 4 tane sorusunu görüp de senin görmemen de senin ayıbın ki görüp kaale almayıp cevap vermediğini düşünüyorum.Sağlık olsun aynısını bir gün sen de yaşarsın :)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ne diyim benim arkadaşın 4 tane sorusunu görüp de senin görmemen de senin ayıbın ki görüp kaale almayıp cevap vermediğini düşünüyorum.Sağlık olsun aynısını bir gün sen de yaşarsın :)
Konu sahibi benim, bir sürü "alıntı" bildirimi geliyor. Ayrıca moderatörüm, sadece bu konuyu değil forumu da kontrol ediyorum.
"adamın sorusunu gördüm ben" dediğin konu içerisinde kaç farklı kişiye yardım ettiğimi görmemiş olman da ayrı bir garip.
Ayrıca sadece bu konuya yazmıyorum, diğer konulardan reaksiyonuydu vs. bir sürü bildirim geliyor.
Bu konuda 431 sayfa ve 5.600 mesaj var. Zaten biz soruları takmıyoruz, hep gıybet falan yaptık, öyle 5.600 mesaj oldu.

majorw0w

80+ Silver
Konu sahibi benim, bir sürü "alıntı" bildirimi geliyor. Ayrıca moderatörüm, sadece bu konuyu değil forumu da kontrol ediyorum.
"adamın sorusunu gördüm ben" dediğin konu içerisinde kaç farklı kişiye yardım ettiğimi görmemiş olman da ayrı bir garip.
Ayrıca sadece bu konuya yazmıyorum, diğer konulardan reaksiyonuydu vs. bir sürü bildirim geliyor.
Bu konuda 431 sayfa ve 5.600 mesaj var. Zaten biz soruları takmıyoruz, hep gıybet falan yaptık, öyle 5.600 mesaj oldu.
Arkadaşın birine bütçen var mı şunu al şöyle yap diye en az 5 mesajın var yani diğer arkadaşa da 1 tane mesaj yazabilirdin değil mi :) Zor olmamalı benim gibi gören olmuştur illaki neyse daha fazla açıklama yapmayacağım riyakarlık görüldü.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Arkadaşın birine bütçen var mı şunu al şöyle yap diye en az 5 mesajın var yani diğer arkadaşa da 1 tane mesaj yazabilirdin değil mi :) Zor olmamalı benim gibi gören olmuştur illaki neyse daha fazla açıklama yapmayacağım riyakarlık görüldü.
Anlayabilmen için daha nasıl anlatmam gerekiyor?

Sen oturup sadece konuyu okumuşsun, mesaj bile yazmamışsın.
Sadece oturmuşsun ve konuya yazılanları okumuşsun.

Sen bir şey yapmadan konuyu okuyorken,
ben hem konuyla ve sorularla ilgileniyor, hem o soruların cevapları için sorulan ürünleri inceliyor,
hem forumdaki diğer konulara yazdığım mesajlarla ilgileniyor, hem forum ile ilgileniyor,
hem de incehesap indirim sayfasını takip ediyordum.
Yani senin gibi başkasının açtığı bir konuyu boş boş oturup okusaydım "senin gibi soruyu görmüş" olabilirdim.
"Boş boş konu okuyorken" bir soruyu görmediğim için laf yapıyor olsaydın, belki sana hâk verebilirdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,350
Üyeler
156,164
Son üye
Whimsical
Top Bottom