Neler Yeni

Gaming gen kargo sistemi

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
Kargo paketlendi olarak gözüküyor yarin kola çıkarmı yoksa paketlenmeden başka aşamasi varmi bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,280
İsim
Mehmet Aslan

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_20240219_201444.jpg
    IMG_20240219_201444.jpg
    181.5 KB · Hit: 28

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,280
İsim
Mehmet Aslan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle hocam
bugün verdilerse yola çıkmış olabilir. Ya yarın ya da ertesi gün eline ulaşır max 3 gün.

Böyle hocam
paketlendi yazdıklarına göre hazırlayıp kargoya vermemiş olabilirler. Yarın verebilirler.

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bugün verdilerse yola çıkmış olabilir. Ya yarın ya da ertesi gün eline ulaşır max 3 gün.

paketlendi yazdıklarına göre hazırlayıp kargoya vermemiş olabilirler. Yarın verebilirler.
Bu hafta içinde gelir değil mi her türlü

Ekran kartı mı sipariş
Yok hocam hazir sistem + monitör

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,280
İsim
Mehmet Aslan
Bu hafta içinde gelir değil mi her türlü

Yok hocam hazir sistem + monitör
kesin gelir bu hafta içinde, daha pazartesideyiz

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Ben oradan geçenlerde ekran kartı aldım. Sabah sipariş verdim öğlen kargodaydı neyse bi geldi ekran kartı kutusunu baloncuklu poşete sarmış göndermişler kargo bi geldi inanamadım bildiğin çıplak poşete sarıp göndermişler inşallah kargo cular çalmamıştır n içindekini diye korka korka açtım poşeti çalmamışlar şanslıymışım

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
Sunrise 4060 sistemi 1 tb ssd güncellemesi yapılmış

kesin gelir bu hafta içinde, daha pazartesideyiz
Tamamdir eyvallah hocam heyecanliyim biraz malum 😅

Ben oradan geçenlerde ekran kartı aldım. Sabah sipariş verdim öğlen kargodaydı neyse bi geldi ekran kartı kutusunu baloncuklu poşete sarmış göndermişler kargo bi geldi inanamadım bildiğin çıplak poşete sarıp göndermişler inşallah kargo cular çalmamıştır n içindekini diye korka korka açtım poşeti çalmamışlar şanslıymışım
Bilmeden konuşmuş olmayayim ama hocam o aldığınız ekran kartini hangi markanin urettigiyle alakalı yanlış değilsem kutu icerigini korumak markanin gorevi yani hazir geliyor gamıng gen tr ye de

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Sunrise 4060 sistemi 1 tb ssd güncellemesi yapılmış

Tamamdir eyvallah hocam heyecanliyim biraz malum 😅

Bilmeden konuşmuş olmayayim ama hocam o aldığınız ekran kartini hangi markanin urettigiyle alakalı yanlış değilsem kutu icerigini korumak markanin gorevi yani hazir geliyor gamıng gen tr ye de
Cihazın kıtusunda sorun yok firma bi koliye koyup göndermesi lazımdı. Öyle raftan ürünü alıp poşete koyup gönderemez ler. Ürünün ne oldu apaçık belli oluyor kutısu sağlam. Sen 90.000₺ lik rtx 4090 kutusunu poşete sarıp gönderirsen onu bilen biri bunun içindeki kart çok pahalı kutuyu açıp kartı alıp içine ağırlık koyup gideceği. Yere göndereyim kim bilecek diyebilir. Başımıza geldi bu olay zamanında. Cihazı alıp içine ağırlık koymuşlardı

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
Cihazın kıtusunda sorun yok firma bi koliye koyup göndermesi lazımdı. Öyle raftan ürünü alıp poşete koyup gönderemez ler. Ürünün ne oldu apaçık belli oluyor kutısu sağlam. Sen 90.000₺ lik rtx 4090 kutusunu poşete sarıp gönderirsen onu bilen biri bunun içindeki kart çok pahalı kutuyu açıp kartı alıp içine ağırlık koyup gideceği. Yere göndereyim kim bilecek diyebilir. Başımıza geldi bu olay zamanında. Cihazı alıp içine ağırlık koymuşlardı
Hm anladim hocam haklisiniz ekstra bi guvenlik lazım dediğiniz gibi ama hazir sistem alan arkadaslarda pek sorun gormedim güvenlik açısından inşallah birsey olmaz

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Hm anladim hocam haklisiniz ekstra bi guvenlik lazım dediğiniz gibi ama hazir sistem alan arkadaslarda pek sorun gormedim güvenlik açısından inşallah birsey olmaz
Şurada şikayetler var millet ne yaş adıysa yazmış

Top Bottom