Neler Yeni

gaming.gen.tr güvenli midir?

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
İtopya kaç kişiyi rezil etti geçen sene ayrıca şu senede kalitesiz satıcı diye bir şey kalmadı zaten.
kalitesiz satıcı kalmadı mı dostum sen internetten satın alım yapmıyorsun sanırım. itopya dışında başka siteden pc bileşeni almam. şuana kadar 150bin liralık alışverişim oldu bi tanesinde sorun yaşamadım

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
böyleydi ama sepete eklediğimde stok bitti dedi malesef. Vento kasalar biraz düşük kalite malzeme olarak zaten kullanan varsa yardımcı olabilir ama bana vg04f göndermişlerdi güzel görünüyor ama dandik hissettiriyordu malesef

Ekler

• F2EFC32E-2E6E-40D1-9CDC-4295D7A07A26.png
    F2EFC32E-2E6E-40D1-9CDC-4295D7A07A26.png
    698.1 KB · Hit: 17

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
kalitesiz satıcı kalmadı mı dostum sen internetten satın alım yapmıyorsun sanırım. itopya dışında başka siteden pc bileşeni almam. şuana kadar 150bin liralık alışverişim oldu bi tanesinde sorun yaşamadım
Ben pcmi toplarken daha önce hiç duymadığım 2 farklı siteden parçalar aldım ve çok memnun kaldım hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca itopya tek iyi satıcı değil

İnceHesap
GameGaraj
Sinerji.com

ve onlarca güvenli satıcı var itopya iyi diye diğerleri kötü olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
Ben pcmi toplarken daha önce hiç duymadığım 2 farklı siteden parçalar aldım ve çok memnun kaldım hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca itopya tek iyi satıcı değil

İnceHesap
GameGaraj
Sinerji.com

HA HA HA SİNERJİ VE GAME GARAJA GÜVENİLİR DEDİ ARKADAŞ SÖZÜN BİTTİĞİ YER HA HA HA DİYORUM DOSTUM SANA

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören

İnceHesap
GameGaraj
Sinerji.com

Bunu yazmaya gelmiştim ama ben o kadar uzun yazmazdım :) güzel firmalar var ama saolsunlar zam yapmayı pek bi seviyorlar

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
HA HA HA SİNERJİ VE GAME GARAJA GÜVENİLİR DEDİ ARKADAŞ SÖZÜN BİTTİĞİ YER HA HA HA DİYORUM DOSTUM SANA
Ya kanki kimin dolandırıldığını duydun burda gelip bana boş yapma katılalı 1 hafta olmuş daha.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
ben güvenmezdim dostum itopya daha kaliteli
Aynen kanka 3060li pcler itopyada 20k gaminggende 3060 tili ler 20k hiçbir bilgin olmadan yorum yapıyorsun itopyada özel sistem olmadığı sürece sistem alan net enayidir

okocpinar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Oğuzhan Koçpınar
Aynen kanka 3060li pcler itopyada 20k gaminggende 3060 tili ler 20k hiçbir bilgin olmadan yorum yapıyorsun itopyada özel sistem olmadığı sürece sistem alan net enayidir
İtopya önceden hesaplıydı son 1 yıldır adını duyurdu diye sanırım artık eskisi gibi piyasanın en hesaplısı değil. 1 haftadır Asus markalı bir hazır sistem arıyorum ve gaming gen şuana kadar en ucuzu. itopyadan daha önce ssd ve klavye almıştım sorun yaşamadım. Umarım gaming gen'den de sorun yaşamam.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
bu kafadan çıkın

Top Bottom