Neler Yeni

Çözüldü✓ GAMİNG GEN TR SORUNLARI (çözüldü)

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
Gaming gen tr den hasır sistem aldık çarşamba günü 9 Kasım da bugün 14 Kasım hala hazırlanıyor diyor üstelik mağazadan ben gidip teslim alıcam bu kadar uzun sürmesi normal mi ya

JRainBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yiğit
Gaming gen tr den hasır sistem aldık çarşamba günü 9 Kasım da bugün 14 Kasım hala hazırlanıyor diyor üstelik mağazadan ben gidip teslim alıcam bu kadar uzun sürmesi normal mi ya
kampanya döneminde olduğumuz için ellerinde ki stoklar bitmiş olabilir tedarik bekliyor olma şansları yüksek gaminggenin sorun çıkaracağını sanmıyorum 😶

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kampanya döneminde olduğumuz için ellerinde ki stoklar bitmiş olabilir tedarik bekliyor olma şansları yüksek gaminggenin sorun çıkaracağını sanmıyorum 😶
İnternet sitesinde stok var yazıyor knk tm olabilir ama 3 iş gününde teslim yazması falan değişik arayınca da hep oyalıyorlar neyse yapacak bir şey yok bekleyeceğiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
İnternet sitesinde stok var yazıyor knk tm olabilir ama 3 iş gününde teslim yazması falan değişik arayınca da hep oyalıyorlar neyse yapacak bir şey yok bekleyeceğiz
knk düzgün gelsinde isterse 2 hafta olsun
eline 3 günde gönderipi driver sorunları olan kablolaması çok kötü bir pc de gönderebilirerdi gaminggen sıkıntı çıkarmaz
sabrısız davranıyorsun hazır sistemi 3 günde göndermezler

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İşlerini doğru düzgün yapamıyorlar ki. Üç iş gününde teslim yazmalarının da hiçbir anlamı yok maalesef. Beklemekten başka çaren olmuyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: NoWa

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlerini doğru düzgün yapamıyorlar ki. Üç iş gününde teslim yazmalarının da hiçbir anlamı yok maalesef. Beklemekten başka çaren olmuyor.
Maalesef öyle knk

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
mehmet ali oğuz
Tipik oyalama taktikleri 😇oyalama da üstlerine yok

• Beğen
Reaksiyonlar: NoWa
Top Bottom