Neler Yeni

Garantiyi ne bozar acil yardım?

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Gaming gen tr den aldığım sistemim önce anakartan problemliydi şimdi fanlardaki rgb çalışmıyor adamlar karşıda her gidiş gelişde 80km yol yapıyorum çok sıkıldım bu adamlardan müşteri hizmetlerinin bi dediği bir dediğini tutmuyor bir iki rgb kablosu yerinden oynadı diye 80km yol çekmektense bunu yakındaki bir adama versem 2dk bağlasa garanti bozar mı gaming gen bozar kabul etmeyiz diyor?

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Harun Duman
hocam sorun yerinden çıkmış bir kabloyu takmaksa garantinin fark edemeyeceği birşeyse sıkıntı olmaz ancak fark edilirse garanti yanar

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,247
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Fiziksel olarak bir hasar olmadığı sürece hiçbir şey olmaz.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiziksel olarak bir hasar olmadığı sürece hiçbir şey olmaz.
bende öyle biliyorum ama sürekli kullanıcı hatası diyip baştan salmaya çalışır gibi bir halleri var o yüzden dokunmuyorum kasaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sorun yerinden çıkmış bir kabloyu takmaksa garantinin fark edemeyeceği birşeyse sıkıntı olmaz ancak fark edilirse garanti yanar
hocam nasıl garanti yanıyor ki sistem marka sistem olsa tamam toplama sistemi parça garantisi var sadece

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Sorununuzu parçalara zarar vermeden hallettiğiniz sürece hiçbir sorun olmaz dostum. Altı üstü iki kablo takıp düzelteceksiniz. :)

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorununuzu parçalara zarar vermeden hallettiğiniz sürece hiçbir sorun olmaz dostum. Altı üstü iki kablo takıp düzelteceksiniz. :)
bende öyle düşünüyorum çok anlamadığım için 2dk tamirciye götürüp yaptırasım var ama sıkıntı gaming gen çok güvenli değil

Golf 4 R32

80+ Silver
kablo takmaktan hiçbir şey olmaz

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Gaming gen tr den aldığım sistemim önce anakartan problemliydi şimdi fanlardaki rgb çalışmıyor adamlar karşıda her gidiş gelişde 80km yol yapıyorum çok sıkıldım bu adamlardan müşteri hizmetlerinin bi dediği bir dediğini tutmuyor bir iki rgb kablosu yerinden oynadı diye 80km yol çekmektense bunu yakındaki bir adama versem 2dk bağlasa garanti bozar mı gaming gen bozar kabul etmeyiz diyor?
Sanırım ici acildigi gibi bozuluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
ilk sorduğumda yok bozulmaz dediler şimdi kendiyle çelişiyorlar dediğim gibi kime güvenebilirim bilmiyorum ben bilsem yaparım 2dk
Toplama Pc diyorsun kasanın vidalarında etiket yok açtığını nerden anlasınlar hadi ekran kartını filan açsan neyse bozulmaz garanti kasayı açtın diye

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
kule tipi hava soğutma aldım onu taksam o etkilermi garantiyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
kule tipi hava soğutma aldım onu taksam o etkilermi garantiyi?
Etkilemez önceki fanı söküp yenisini takıcaksın düzgün yaparsan bozmadan hiçbir sıkıntı olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Etkilemez önceki fanı söküp yenisini takıcaksın düzgün yaparsan bozmadan hiçbir sıkıntı olmaz
Garanti ne zaman bozulur söyliyim sıvı dökersen ayrıca her parçada üstü etiketli vida olur o vida açılırsa anlarlar aksi takdirde anlamazlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,611
Üyeler
150,902
Son üye
Mehmet Kurtarıcı Angel
Top Bottom