Neler Yeni

Yardım Garip bi takas teklifi aldım destek lazım

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Gorkem Yavuz
Dıstlar merhaba colorful 4070 super igame ekran kartı ile Zotac 4070 ekran kartını takas etmek istiyorlar. Böyle bi takas saçma olduğundan sordum nedenini ve bana bu işin ticaretini yapıyorum falan dedi. Sarı siteden ilanları da var. Kafamı karıştırdı böyle şeyler yapan var mı
Sende Colorful var, adamda Zotac var? Colorful daha iyi bir marka olması lazım %90, takası salla boş ver kalsın.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
eğer şuanki gpu undan memnunsan risk alma bence
Çok ısınıyor garantiye gönderdim ancak ne olur bilmem. Bir de süper performans farkından dolayı istemiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama çok garip değil mi kullanılan gpu alınmak isteniyor onun yerine 0 kapalı kutu veriliyor üst model di sanırım
Evet üst model hatta ilana da 31 bin tl den koymuş normalde

Sende Colorful var, adamda Zotac var? Colorful daha iyi bir marka olması lazım %90, takası salla boş ver kalsın.
Yok hocam bende zotac var düz 4070 onda süper modeli var colorful

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ata Ulu
her türlü senin karlı olacağın bir anlaşma fakat karşıdakinin böyle bir takas istemesinin tek mantıklı sebebi mr beast olması gibi geliyor

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
adama neden bu takası istediğini sordun mu ?
Sordum. Hazır sistem yapıp satıyorum dedi düz 4070 daha hızlı satılıyormuş sözde

her türlü senin karlı olacağın bir anlaşma fakat karşıdakinin böyle bir takas istemesinin tek mantıklı sebebi mr beast olması gibi geliyor
Hahahhaa bence de yakın olsa gidip alırdım ama uzak ben en güneydeyim o en kuzeyde

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak
Çok ısınıyor garantiye gönderdim ancak ne olur bilmem. Bir de süper performans farkından dolayı istemiştim.

Evet üst model hatta ilana da 31 bin tl den koymuş normalde

Yok hocam bende zotac var düz 4070 onda süper modeli var colorful
Hocam bence bu bir şekilde kişinin elinde kaldı patladı satmıyor da kimi enayilerse ona itecek bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ata Ulu
Sordum. Hazır sistem yapıp satıyorum dedi düz 4070 daha hızlı satılıyormuş sözde

Hahahhaa bence de yakın olsa gidip alırdım ama uzak ben en güneydeyim o en kuzeyde
adamın yakınlarında arkadaşın varsa baksın anlaşın ama o kadar uğraşıp alamaman seni üzebilir

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
can
olm adam sistem toplayıp satıyor muhtemelen arkadaşın kartı beyaz olduğu için takas istemiştir neler uydurdunuz 2dka :D kafana yatıyorsa garantısı faturası varsa ustune seni tatmin edecek rakam iste takasla derim kartı alırkende kontrol et

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
emir yapar
''bana bu işin ticaretini yapıyorum falan dedi.'' ( dolandırıcılık )

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
olm adam sistem toplayıp satıyor muhtemelen arkadaşın kartı beyaz olduğu için takas istemiştir neler uydurdunuz 2dka :D kafana yatıyorsa garantısı faturası varsa ustune seni tatmin edecek rakam iste takasla derim kartı alırkende kontrol et
Yok benim kartı zotac adamınki color

''bana bu işin ticaretini yapıyorum falan dedi.'' ( dolandırıcılık )
Bi kaç bişey soracağım bakalım ne dicek.

Top Bottom