Neler Yeni

Geceleri Oyun Oynayaman Bir Benmiyim?

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Enes
Ya oyunları öğlen vakitlerinde vs. çok rahat hiç bir şey olmadan oynayabiliyorum, ama gece olunca yemiyor. Örneğin gece 11 de bir oyun iniyor ben yarın öğlen oynarım ya diyorum vaktim olsa bile. Oyun türü farketmeksizin korkuyorum ister istemez. Oyun türü hiç farketmiyor Minecraft oynarkende korkuyorum, Hikayeli oyunlar vs. de bir tek Rekabetçi oyunlarda korkmuyorum CS Valorsnt vs. Bunu nasıl aşabilirim acaba hiç yaşayan varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya oyunları öğlen vakitlerinde vs. çok rahat hiç bir şey olmadan oynayabiliyorum, ama gece olunca yemiyor. Örneğin gece 11 de bir oyun iniyor ben yarın öğlen oynarım ya diyorum vaktim olsa bile. Oyun türü farketmeksizin korkuyorum ister istemez. Oyun türü hiç farketmiyor Minecraft oynarkende korkuyorum, Hikayeli oyunlar vs. de bir tek Rekabetçi oyunlarda korkmuyorum CS Valorsnt vs. Bunu nasıl aşabilirim acaba hiç yaşayan varmı?
Örneğin şuan Elden Ring indirdim yemiyor. Yarını bekliyeceğim oynamak için.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
ne gibi bir korku

Hanaz

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örneğin şuan Elden Ring indirdim yemiyor. Yarını bekliyeceğim oynamak için.
yeni cs maçı bitirdim smoktan atlayan taşvan zeus attı elo 7k alt hesap

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne gibi bir korku
Ya sanki böyle jumpscare yiyecem, sağdan soldan karakteri deşecekler, bide böyle bunların üstüne tak diye PC kapanacak iyice ... olacaz gibi böyle içim kıpır kıpır oluyor aslında daha önce PC hiç kapanmadı benzer olay olmadı korku filmide izlesem gece korkmam ama oyunlar olunca başka oluyor

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
Valla abi bende korkuyorum ama tek başıma oynarsam sadece olabilir ya

oEnesQlf

80+ Silver

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Outlast vb. oyunları oynasan eyvallah diyecem onları benim de gündüz bile yemiyo ama normal oyunlar ne bilim ilginç bir vaka

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Ad
Ben de tek kişilik oyunlar falan pek oynayamıyorum, yalnızım diye galiba. Yalnızım abi oyunda

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Ahmet Yıldırım
Bi de 25 yaşındayım de de patlıyim
La yaşla ne alakası var. Ben de korkuyorum bu arada. Ama geceleri değil ben sabah da korkuyorum. Witcher 3 oynarken bir bölümde bataklık canavarı vardı suyun içine giriyor, bir yerden çıkıp yüzüne tükürüp vurup kaçıyor. Korkudan o bölümü hiç geçemedim. Shadow tomb raider oyununda mağarada kabile canavarlarından korka korka oynadım. Lan en basit muck oyununda kurtların doğma sesi var hırlıyorlar, ondan da korkuyorum. Oyun low poly üstelik. Bir de bir başka sorum var sana. Sen niye hep bu zamanlarda forumda spawn olup sonbahara dogru kayboluyon?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,453
Üyeler
151,064
Son üye
Cost
Top Bottom