Neler Yeni

Geceleri Oyun Oynayaman Bir Benmiyim?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ya oyunları öğlen vakitlerinde vs. çok rahat hiç bir şey olmadan oynayabiliyorum, ama gece olunca yemiyor. Örneğin gece 11 de bir oyun iniyor ben yarın öğlen oynarım ya diyorum vaktim olsa bile. Oyun türü farketmeksizin korkuyorum ister istemez. Oyun türü hiç farketmiyor Minecraft oynarkende korkuyorum, Hikayeli oyunlar vs. de bir tek Rekabetçi oyunlarda korkmuyorum CS Valorsnt vs. Bunu nasıl aşabilirim acaba hiç yaşayan varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örneğin şuan Elden Ring indirdim yemiyor. Yarını bekliyeceğim oynamak için.
ben korkmaktan değil ama gece ben de oynayamıyorum.
Genelde bir şey çalışacaksan fenan gece yaparım yapabilirsem gündüz ise oyun oynar dinlenirim.
Olabilir

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,894
İsim
uwu
La yaşla ne alakası var. Ben de korkuyorum bu arada. Ama geceleri değil ben sabah da korkuyorum. Witcher 3 oynarken bir bölümde bataklık canavarı vardı suyun içine giriyor, bir yerden çıkıp yüzüne tükürüp vurup kaçıyor. Korkudan o bölümü hiç geçemedim. Shadow tomb raider oyununda mağarada kabile canavarlarından korka korka oynadım. Lan en basit muck oyununda kurtların doğma sesi var hırlıyorlar, ondan da korkuyorum. Oyun low poly üstelik. Bir de bir başka sorum var sana. Sen niye hep bu zamanlarda forumda spawn olup sonbahara dogru kayboluyon?
Shadow tomb raider (2017) ve 2013 olan benim o zaman 4 yaşında olan kardeşim gamepadla onları vuruyordu (bazı yerlerde destekliyordum ama)

Kara*

80+ Silver
outlast falan yazmışlar anlaşılan gece 3'te gmod yalnızlığı ve çaresizliğini yaşamamışlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971
Son üye
Aswei
Top Bottom