Neler Yeni

Geçici diş dolgum düştü

Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Adar
Arkadaşlar 2 gün önce kanal tedavisi sebebiyle yapılan geçici diş dolgumun büyük bir kısmı düştü. Tahminimce hala kanalın içi dolu ancak bir sorun yaratır mı. Kalıcı dolgu yapılmasına daha 2 hafta var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Faruk Acar
yaratır, doktoruna gidip tekrardan doldurt. ilaçlı o dolgu sinirleri öldürmesi için.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Arkadaşlar 2 gün önce kanal tedavisi sebebiyle yapılan geçici diş dolgumun büyük bir kısmı düştü. Tahminimce hala kanalın içi dolu ancak bir sorun yaratır mı. Kalıcı dolgu yapılmasına daha 2 hafta var.
Kanalın içinde ilaç bekletiliyor. Geçici dolgu koyulmasının nedeni, kanal içerisinin dışarı ile olan bağlantısını engellemek, oraya tükürük vb. maddelerin girmemesini sağlamak

Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Adar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanalın içinde ilaç bekletiliyor. Geçici dolgu koyulmasının nedeni, kanal içerisinin dışarı ile olan bağlantısını engellemek, oraya tükürük vb. maddelerin girmemesini sağlamak
yaratır, doktoruna gidip tekrardan doldurt. ilaçlı o dolgu sinirleri öldürmesi için.
Teşekkürler ama benim şuan randevu bulmam neredeyse imkansız malum bayram yaklaşıyor. Ne yapabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Faruk Acar
Tes

Teşekkürler ama benim şuan randevu bulmam neredeyse imkansız malum bayram yaklaşıyor. Ne yapabilirim?
Özellerden birinden rica edebilirsin, çok kısa bir işlem zaten yani bizim burada 50 tane özel var o yüzden sizin oralarda da bulmanda sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Yeniden geçici dolgu yapılması lazım. Ağrı yapacağını düşünmüyorum kısa sürede fakat uzun vadede iyi bir durum değil.

Top Bottom