Neler Yeni

Geciken Kargo İçin DA SİSTEM 4 Alan İLK 500 KİŞİYE "50TL" Değerindeki Kulaklık Standı Hediye

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,585
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN
Geciken Kargoda Olsa Sistemi Alanların Hediyeleri Şahane oldu
1607012905939.png

Fiyatına göre gerçekten kaliteli stand
Üzerinde Itopya Logosu basılı şahane ve kaliteli

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Volkan Günaçtı
Adam harbi kitlesine sahip çıkan birisi gerçekten kıyak olmuş abi sağolasın ben kaçıncı sipariş verdim bilmiyom ama ilk 500deyim @Abdullah Hacıgül

AlpTigin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Alper Aydınlı
İlk 500 de ben de varım 🥳🥳 gerçekten donanımarşiv olarak ne kadar kaliteli iş çıkardığınızı kanıtladınız, paramı biriktirdim ve sadece sizin sistem çıkartmanızı bekledim çıktığı gibi düşünmeden alıp geçtim bu işi sizden daha iyi yapan yok benim gözümde

yusuferdogan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Yusuf Erdoğan
Aga 5000TL'lik fiyat dahil miydi?

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,585
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Dostlarım çok boş konuşan olur ama sistem tavsiyelerimde hiçbir zaman "sistem tavsiyesini yaptım paramı aldım işim bitti" tavrında bir insan olmadım. Bugün DA Sistem 4 için itopya'nın verdiği 7 iş günü sözü doldu. En başından beri itopya ile iletişimdeydim ve bugün her şey rayına oturmuş durumda hatta bir çok DA Sistem 4 kargoya verilmeye başlandı bu bizzat genel müdürden aldığım bilgidir. Ama bu beni kesmedi ve DA Sistem 4'ü satın alan ilk 500 kişiye aşağıdaki kulaklık standını da hediye olarak ayarladık. Kampanya döneminde herkes patlıyor diye bahane edip boş vermek içimden gelmez umarım biraz olsun sizi mutlu eder.

Elimden geleni fazlasıyla yapmaya özen gösteriyorum Allah utandırmasın kardeşlerime de hediyesiyle birlikte DA Sistem 4 hayırlı olsun.

İlk 500 kişiye hediye verilecek kulaklık standı: https://www.itopya.com/rampage-rm-h19-holder-kulaklik-standi-2/
İşte bu yüzden sen piyasanın en iyisisin abi Allah başarılarının devamını getirsin adamsın😀

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Dostlarım çok boş konuşan olur ama sistem tavsiyelerimde hiçbir zaman "sistem tavsiyesini yaptım paramı aldım işim bitti" tavrında bir insan olmadım. Bugün DA Sistem 4 için itopya'nın verdiği 7 iş günü sözü doldu. En başından beri itopya ile iletişimdeydim ve bugün her şey rayına oturmuş durumda hatta bir çok DA Sistem 4 kargoya verilmeye başlandı bu bizzat genel müdürden aldığım bilgidir. Ama bu beni kesmedi ve DA Sistem 4'ü satın alan ilk 500 kişiye aşağıdaki kulaklık standını da hediye olarak ayarladık. Kampanya döneminde herkes patlıyor diye bahane edip boş vermek içimden gelmez umarım biraz olsun sizi mutlu eder.

Elimden geleni fazlasıyla yapmaya özen gösteriyorum Allah utandırmasın kardeşlerime de hediyesiyle birlikte DA Sistem 4 hayırlı olsun.

İlk 500 kişiye hediye verilecek kulaklık standı: https://www.itopya.com/rampage-rm-h19-holder-kulaklik-standi-2/
Hocam "paramı aldım" derken siz bu sistemlerden para mı kazanıyorsunuz ki?
Çok net hatırlıyorum ya canlı yayında ya da bir konuda şöyle belirttiğinizi (sanırım twitch canlı yayınındaydı). Şöyle demiştiiniz:
"Ben şu ana kadar firmalarla ortak topladığım hiçbir sistem için kişi başına para almadım ve almam" demiştiniz ki hesap makinesiini açıp da sistem-2 için her kişi başına 100tl kendinize kar koysanız yine sistemin f/p olacağını ve yine bu kadar satılacağını söylemiştiniz ayrıca sizin de para kazanacağınızı hatta büyük miktarlarda paralar kazanacağınızı söylemiştiniz. Ben de istesem böyle yaparım ama sizin için yapmıyorum gibi konuşmuştunuz. Acaba ne değişti o günden beri yoksa ben mi yanlış anladım cümlenizi açıklarsanız çok sevinirim.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Video cuk oturmuş. İtopya genel müdürü ve ilk 500 kişi.
Keşke fiyatları da düşürseler :(

Peki bu hikayede yanan kim oldu ?
Bu hikayede... Dırıırır yanaan abdullah oldu dırım. :D
10 Gün daha beklemeyip DA Sistem 3 Almadığım için de pişmanım. 3500X Ve RX570. Müthiş ikili değil mi abdullah abi ?
@Abdullah Hacıgül

Top Bottom