Neler Yeni

Geforce now almak mantıklımı ?

black4949

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
mahmut
Merhaba 50 mb internet hızım var 6 aylık 900 TL ve 6 aylık hediye veriyor bugüne özel almak mantıklımı hiç kullanmadım hızı nasıl iyi mi? oyun çeşitliliği alies dark diye oyun var onun için alacağım.

Emre_kymk

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
gameforce nedir ? geforce now mı

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Mantıklı

Emre_kymk

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
50mbps ile akıcı oyun oynayabileceğinizi söylüyorlar (ben denemedim) o yüzden eğer sisteminiz yeterli değilse oyun oynamak için evet alınabilir. Ama şöyle bir şey var bu masaüstü bilgisayar gibi bi ortam değil yani yalnızca sahip olduğunuz oyunları oynayabildiğinizden dolayı elinizde fazla oyun yoksa 1 yıllık almak mantıksız olacaktır

black4949

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
50mbps ile akıcı oyun oynayabileceğinizi söylüyorlar (ben denemedim) o yüzden eğer sisteminiz yeterli değilse oyun oynamak için evet alınabilir. Ama şöyle bir şey var bu masaüstü bilgisayar gibi bi ortam değil yani yalnızca sahip olduğunuz oyunları oynayabildiğinizden dolayı elinizde fazla oyun yoksa 1 yıllık almak mantıksız olacaktır
Alies dark diye oyun var 600 TL almak istemiyorum ama burada var kasarsa oynarken mantıksız

SnareEcho

80+ Silver
Merhaba 50 mb internet hızım var 6 aylık 900 TL ve 6 aylık hediye veriyor bugüne özel almak mantıklımı hiç kullanmadım hızı nasıl iyi mi? oyun çeşitliliği alies dark diye oyun var onun için alacağım.
Eğer hakkını verecek şekilde oynayacaksanız alın. Çünkü paketler çok pahalı. Paraya yazık olur.

black4949

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer hakkını verecek şekilde oynayacaksanız alın. Çünkü paketler çok pahalı. Paraya yazık olur.
İşte o yüzden almaya tereddütlüyüm Alies dark deste oyunu nasıl farklı yolla oynarım korsan sürümünde oyun takılı kalıyor

Top Bottom