Neler Yeni

GeForce Now beta erişim kodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan özer
arkadaşlar anladığım kadarıyla geforce now beta erişim kodu gerekli platformu kullanabilmek için ve nasıl hangi yollarla bulucağımı bilmiyorum bulduğumda da kodlar kullanılmış çıkıyor yardımcı olur musunuz

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
İnternette YouTube, Twitch, İnstagram ve bazı oyun forumlarında bu kodların çekilişleri yapılıyor. Siz de bu çekilişlerden bazılarına katılıp GeForce Now’un beta kodlarına sahip olup deneme sürecinde bir göz atabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternette YouTube, Twitch, İnstagram ve bazı oyun forumlarında bu kodların çekilişleri yapılıyor. Siz de bu çekilişlerden bazılarına katılıp GeForce Now’un beta kodlarına sahip olup deneme sürecinde bir göz atabilirsiniz.
teşekkürler

aknn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
akın
Bende Geforce Now kodu var belli bir ücret karşılığında ilgilenenlere verebilirim.

Sincap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mücahit TERCAN
Bende Geforce Now kodu var belli bir ücret karşılığında ilgilenenlere verebilirim.
hayır yani neden satmak için birkaç tane gfn kodu alıyosunki bırak insanlar kullansın senin onları para ile satmaya hakkın bile yok kaç tane kodun varsa onlardan sadece BİR tanesi senin bunu BİL.

aknn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
akın
hayır yani neden satmak için birkaç tane gfn kodu alıyosunki bırak insanlar kullansın senin onları para ile satmaya hakkın bile yok kaç tane kodun varsa onlardan sadece BİR tanesi senin bunu BİL.
Nedir bu sinirin sakin ol 😀 . Elimde çekilişten kazandığım 1 (BİR) ADET kodum vardı. Sistemim yeterli olduğu için işine yarayan birine uygun bir fiyata verdim. Ayrıca satma hakkımın olup olmadığını sana mı soracağım. Hem ben kazandım hem de karşı taraf kazanmış oldu. Sen bu konunun neresindesin onu anlamadım.

Top Bottom