Neler Yeni

Geforce now nasıldır?

ZeRRoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed torun
Merhaba bundan bir süre önce geforce now Avrupa üyeliğim vardı Türkiye serverleri açılmadan önce kullanıyordum sonra hesabı sildim şimdi nasıl oldu geforce now ne durumda hala alınır mı onerirmisiniz ?

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Youtube üzerinde bununla ilgili test videoları mevcut. Oradan izleyip beğenirsen alabilirsin fakat ben gecikme süresi biraz fazla diye biliyorum. İnternetin kötüyse de görüntü pikselleşecektir.

ZeRRoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed torun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Youtube üzerinde bununla ilgili test videoları mevcut. Oradan izleyip beğenirsen alabilirsin fakat ben gecikme süresi biraz fazla diye biliyorum. İnternetin kötüyse de görüntü pikselleşecektir.
100 mbps internetim var benim ama.bakalim nolcak

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
neden bize soruyorsun anlamadım free olarak deneme fırsatı da elinde varken foruma sormak aşırı saçma .
ne kadar iyi internetin olursa olsun (150mbps üstü hariç) tam performans alamazsın delay hissedersin .
internet sitelerinden (gamesatış1ay itemsatış1yıllık) heasp satışları mevcut 100 200tl arasında bulabilirsin tavsiyem tr geçme boş para.

ZeRRoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed torun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden bize soruyorsun anlamadım free olarak deneme fırsatı da elinde varken foruma sormak aşırı saçma .
ne kadar iyi internetin olursa olsun (150mbps üstü hariç) tam performans alamazsın delay hissedersin .
internet sitelerinden (gamesatış1ay itemsatış1yıllık) heasp satışları mevcut 100 200tl arasında bulabilirsin tavsiyem tr geçme boş para.
Daha önce kullandım zaten o kadar yoğunluk yoktu free hesapta bile sıra beklemeden giriş yapabiliyordum ama trde durumlar kötü diyorlar onun için bilgi almak istedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,230
Üyeler
140,620
Son üye
UmutUmut
Top Bottom