Neler Yeni

Geforce Now paket Satış Limiti ?

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Geforce now paket almak istedim böyle bir uyarı ile karşılaştım hangi saatler arasında yenileniyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Ekran Alıntısı.PNG

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Böyle bir şeyi ilk defa duydum. Nerden baksan rezillik.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Sunucularda sıkıntı sadece bununla kalmıyor rezillikleri
Sunucu hatası her hizmette olabilir de günlük satış kotası koymak nedir? Ben alacak olsam ve bu manzara ile karşılaşsam kesinlikle almam bir daha. Paranla rezil olmak böyle bir şey. Dur para verip alayım diyorsun ama o da ne? Paşam hazretleri günlük satış kotasını doldurmuş, karnı doymuş. Geri kalan yarın gelsin.

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sunucu hatası her hizmette olabilir de günlük satış kotası koymak nedir? Ben alacak olsam ve bu manzara ile karşılaşsam kesinlikle almam bir daha. Paranla rezil olmak böyle bir şey. Dur para verip alayım diyorsun ama o da ne? Paşam hazretleri günlük satış kotasını doldurmuş, karnı doymuş. Geri kalan yarın gelsin.
Haklısın free devam o zaman XD

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
@Psyduck Hala limit var biliyo musun çıldırıcam :)

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
sınırlı sayıda satılıyor tr gelmeden önce önkayıt yapanlara ilk hizmet verdiler şimdi de böyle diyor saçmalıktan başka bir şey değil

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
sınırlı sayıda satılıyor tr gelmeden önce önkayıt yapanlara ilk hizmet verdiler şimdi de böyle diyor saçmalıktan başka bir şey değil
Ben ön kayıtlıydım satın alabilirsiniz diyordu ama dedikleri ile yaptıkları iş bir tutmuyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Beyler satın alabilen var mı ben çıldırmak üzereyim az kaldı hala aynı sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül abi bu konu hakkında bir bilgin var mı yardımcı olursan sevinirim.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
Mehmet
Arkadaşlar rezillik değil, vizyonsuzluk veya çekigenlik. Adamlar peynir ekmek gibi sattığı halde yeni sunucu açmıyorlar, yeni yatırım yapmıyorlar. Ya cidden vizyonsuzlar ya da yatırım yapacak cesaretleri yok. Asıl kapasiteleri yetmediği halde kayıt almaya devam etseydiler ve sırada bekletseydiler rezillik olurdu. Bu sadece saçma.

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Arkadaşlar rezillik değil, vizyonsuzluk veya çekigenlik. Adamlar peynir ekmek gibi sattığı halde yeni sunucu açmıyorlar, yeni yatırım yapmıyorlar. Ya cidden vizyonsuzlar ya da yatırım yapacak cesaretleri yok. Asıl kapasiteleri yetmediği halde kayıt almaya devam etseydiler ve sırada bekletseydiler rezillik olurdu. Bu sadece saçma.
Hala sattın alamadım sabah öğle akşam gece yarısı 3 gündür deniyorum rezillik ya sunuyorsan adam akıllı sun

Top Bottom