Neler Yeni

GeForce NOW powered by GAME+ fiyatı açıklandı

rtx 3090

80+ Silver
NVIDIA’nın uzun zamandır heyecanla beklenen bulut oyun hizmeti GeForce NOW’ın Türkiye fiyatı nihayet belli oldu! İşte paketler ve fiyatlar:
GeForce NOW Türkiye Fiyatı Ne Kadar?
Kullanıcılar için GeForce NOW powered by GAME+ servisinde Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket – Ücretsiz
1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik
Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

*Herhangi bir taahhüt bulunmamakta. Kullanıcı dilediği zaman aboneliğini sonlandırabilir.
**Aylık olarak yenilenebilir teklif.
Lansman Özel Premium Paket* – 149,7 TL / 3 ay
Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklifin fiyatı aylık 49,9 TL üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL olacak.

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

*Abonelik sonunda yenilenemez teklif.
**Abonelikleri sona eren kullanıcılar, o tarihte açık olacak olan diğer Premium paketlerden birisini alıp GeForce NOW deneyimine devam edebilir.
***Abonelikleri sona eren kullanıcılar, ön kayıt dolayısıyla kazandıkları “paket satın alma” hakkını paketleri sona erdiğinden dolayı kaybetmezler.
Paket Satışı Nasıl Olacak?
GeForce NOW powered by GAME+ ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı kabul edeceği için GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecek. İlk başta belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma açık olacak, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecek.

Paketler 15 Mart tarihinde, GeForce NOW powered by GAME+ ticari lansmanı sonrasında belirlenen kullanıcılar için 00:01 itibarıyla satın alınabilir olacak.

GeForce NOW Türkiye fiyatlandırması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıya bekliyorum.
konusu dahaönce açılmıştı ama alınmaz 2 3 ay kullan elveda et bu şekilde yürür anca

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Bence fırsatçılık.
Hazır ekran kartı yok diye alacak ya tabi.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Online oyunları da çok akıcı oynarsınız.
Fps sınırı sebebiyle ve kendim normalde 144'e alıştığım için keyif almadım.
Online oyunlarda da iyi performans vereceğinden kuşkum yok deneyimlerime göre fakat fps sebebiyle tercih etmedim.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Fiyatı, çok iyi denilemese de mâkul bir seviyede. Alınıp oyunların oynanması gayet mantıklı.
Basit bir matematik yapalım, bu sistem ile neredeyse bütün oyunları 60 FPS Ultra oynayabiliyorsunuz.
Bu özelliklerde bir sistemi satın almaya çalıştığınız cebinizden 10-12K civarı bir para çıkacak, yerse tabii.
Ayda 75 TL vererek bu sistemi yaklaşık 12-13 yıla alabiliyorsunuz, o zamana kadar sizce kim öle kim kala?
3 aylık paketi alırsanız 50 TL oluyor, daha da uygun. Bu paraya her oyunu 60 FPS Ultra oynamak, gayet iyi.

Jack321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Selçuk
Abilerim ablalarim 2 sayfa yazı olmuş ama kimse beğenmemiş 😔
Fiyatı, çok iyi denilemese de mâkul bir seviyede. Alınıp oyunların oynanması gayet mantıklı.
Basit bir matematik yapalım, bu sistem ile neredeyse bütün oyunları 60 FPS Ultra oynayabiliyorsunuz.
Bu özelliklerde bir sistemi satın almaya çalıştığınız cebinizden 10-12K civarı bir para çıkacak, yerse tabii.
Ayda 75 TL vererek bu sistemi yaklaşık 12-13 yıla alabiliyorsunuz, o zamana kadar sizce kim öle kim kala?
3 aylık paketi alırsanız 50 TL oluyor, daha da uygun. Bu paraya her oyunu 60 FPS Ultra oynamak, gayet iyi.
Fps sınırı sebebiyle ve kendim normalde 144'e alıştığım için keyif almadım.
Online oyunlarda da iyi performans vereceğinden kuşkum yok deneyimlerime göre fakat fps sebebiyle tercih etmedim.
en son 5 euro falan dı edit artmış
uzun vadede sıkıntı ama
konusu dahaönce açılmıştı ama alınmaz 2 3 ay kullan elveda et bu şekilde yürür anca

Top Bottom