Neler Yeni

GeForce Now The Witcher 2 Denemem

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba,
Bu sistemi ilk kez denedim ve oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Steam'de Witcher 2 vardı bende onu denedim. Nvidia size 1 saat ücretsiz oynamanıza izin veriyor. Sonra oyun otomatik kapanıyor internet kafe mantığı.
Maalesef Fraps F10'a basmama rağmen SS almamış. O yüzden görsel koyamıyorum. Test ettiğim internet 35 mbps hızında ve kablolu bağlantı gerçekleştirerek oynadım. Monitör 1680x1050. Geforce Now internet hızını test ettiğinde 1280*800 çözünürlüğünde 60FPS alacağımı söyledi. Sözünü de tuttu oyun 1 saat boyunca 60FPS tamamen akıcı bir şekilde çalıştı. Çözünürlük monitöre göre düşük olmasına rağmen görüntü beni tatmin etti. Rahatsız olmadım yani. Ne bir lag ne bir yavaşlama vs. olmadı. Herhangi bir bitrate düşüşü de göremedim. Olduysa da ben fark etmedim yani. Ara ara nedense istikrarsız bağlantı uyarısı çıktı ama hiç etki etmedi sorunsuz oynadım. Sanırım daha geliştirecekler. Oyun kütüphanesi şuan oldukça dar ama gelişeceğini düşünüyorum.

Oynadığım sistem:
Windows 7 Pro
4 GB RAM
2. Nesil Intel Core i5
HD Graphics Dahili Ekran Kartı

Görüldüğü üzere sistem çöp. Nvidia'yı tebrik ediyorum.

Windows için GeForce Now sistem gereksinimleri
  • 64 bit Windows 7 ve üzeri (32 bit işletim sistemleri desteklenmiyor)
  • Çift çekirdekli ve en az 2.0 GHz hızında işlemci
  • 4 GB RAM bellek
  • DirectX 11 desteği bulunan ekran kartı
  • NVIDIA GeForce 600 ve üzeri
  • AMD Radeon HD 3000 ve üzeri
  • Intel HD Graphics 2000 ve üzeri
Geforce Now Güncel Oyun Listesi:

Son düzenleme:

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Sırada ne kadar beklediniz?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sırada ne kadar beklediniz?
2 dakika falan. İlk 7 dakika dedi ama 2 dk'da açıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'de internet hızları biraz daha iyi olsa kullanılabilir. Ancak çoğu evde 15 megabitin altında bir indirme hızı var, bu hız GeforceNow için yetersiz.
Evet, ben çalıştığım yerde denedim. Otel olduğu için internet doğal olarak iyi. Kendi evimde 5mbit falan. 35 olmasına rağmen 720p oynamaya izin verdi. Ben yüksek çözünürlük takıntısı olan biri değilim ama bu herkesi tatmin etmeyebilir.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Türkiye'de internet hızları biraz daha iyi olsa kullanılabilir. Ancak çoğu evde 15 megabitin altında bir indirme hızı var, bu hız GeforceNow için yetersiz.
Bende 35Mbps/6.5Mbps internet var sistemim de var ama eski bir laptop ile oynayabilir miyim diye merak ediyorum başka yerde de 4.5G kullanmayı düşünüyorum.

Bir de Google Stadia vardı o ne oldu?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bende 35Mbps/6.5Mbps internet var sistemim de var ama eski bir laptop ile oynayabilir miyim diye merak ediyorum başka yerde de 4.5G kullanmayı düşünüyorum.

Dediğim gibi kardeşim bende 35 ile denedim 720p de 60FPS donmadan oynadım. Sistem de gayet çöp gördüğün gibi. Sende oynarsın yani rahatça.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,762
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Evet oynanabilir, 4.5G'nin sorun yaratacağını sanmıyorum.
Google Stadia'dan pek haber yok gibi.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Stadia tutmadı.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Dediğim gibi kardeşim bende 35 ile denedim 720p de 60FPS donmadan oynadım. Sistem de gayet çöp gördüğün gibi. Sende oynarsın yani rahatça.
4.5G ile kullansam 1 saat Witcher 3 için kaç GB yer sizce tahmini?

Bu arada günde sadece 1 saat mi yoksa attıktan sonra tekrar sıraya mı giriyorsun? ve telefondan oynayabilir miyim?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
4.5G ile kullansam 1 saat Witcher 3 için kaç GB yer sizce tahmini?

Bu arada günde sadece 1 saat mi yoksa attıktan sonra tekrar sıraya mı giriyorsun? ve telefondan oynayabilir miyim?
1080p'de 10GB harcağını söylüyor Nvidia. 720p de 6-7 GB yer gibi. Modemi resetleyince sıraya tekrar girebiliyormuşşun diye okudum. Ama ben direk sildim çünkü çaktırmadan denedim :D

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
1080p'de 10GB harcağını söylüyor Nvidia. 720p de 6-7 GB yer gibi. Modemi resetleyince sıraya tekrar girebiliyormuşşun diye okudum. Ama ben direk sildim çünkü çaktırmadan denedim :D
10GB mobil veri için çok ev interneti olsa tamam ama neyse telefondan oynayabiliyor muyuz?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Peki içinde apex var mı?

Bir de Epic games hesabı ile GTA5 oynayabiliyor muyuz buradan?

Top Bottom