Neler Yeni

Yardım Geforce now türkiye kapalı beta kodum hala mailime gönderilmedi_

Sincap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mücahit TERCAN
Geforce now powered by GAME+ a 21 ocak 2021 tarihinde ön kayıt yaptırdım daha yeni tr server muhabbetleri dönmeye başladığı zaman ön kayıt yaptırdım mail i sürekli kontrol edin sıran geldiğinde beta ya erişim sağlayacaksın dediler fakat hala beta kodu elime ulaşmadı ben mi yanlış anladım acaba ?

2000hs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
isim
Geforce now powered by GAME+ a 21 ocak 2021 tarihinde ön kayıt yaptırdım daha yeni tr server muhabbetleri dönmeye başladığı zaman ön kayıt yaptırdım mail i sürekli kontrol edin sıran geldiğinde beta ya erişim sağlayacaksın dediler fakat hala beta kodu elime ulaşmadı ben mi yanlış anladım acaba ?
kodları yayıncılara verdiler onlardan alman lazımdı. beklemene gerek yok .

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Çiğdem
bende 22 ocakta kaydoldum daha gelmedi bence sıraya göre vermeliydiler saçma olmuş abonesi olan tanınanlara vermeleri

Top Bottom