Neler Yeni

🧿Gencer Gaming Afiyet Olsun☕️

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Firma sıkıntılı, aldığım üründen alakasız bir fatura kestiler. Kaç kere aradım telefon numaralarını fakat telefona çıkan olmadı. Hafta içi mesai saatlerinde.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hiçbir firma hakkında ben bu kadar kötü yorumu bu forumda okumadım. Bir ara itopya ile alakalı çok geliyordu ama gencergaming ile alakalı aşırı derecede şikayetler görüyorum bu da eksi yazıyor insanların aklında. Bunun sebebi çok fazla kampanyalı sistemler yapıyor olmaları olabilir yine de bazı şeyler çok normal gelmiyor. Bence bu problemlere karşı odaklanıp güzelce çözmeleri artı yazar.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,584
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Adamlar iyilik yapıp iyi fiyata sistem yapmışlar. Hızlı olan almış işte. Gencergaming veya donanımarşivi size hesap vermek zorunda değil. Beğenmeyen başka yerden alsın o zaman.

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
MCA
Dostum sen ahrazmısın sistemi alsaydı çeneni kapatıp en büyük gencergamingçi sen olacaktın. Problem gencergamingte değil. Bu sistemler itopyada vatanda incehesapta olsaydı site yoğunluktan girilmeyecekti.

• Beğen
Reaksiyonlar: DA-C

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
satış sonrası desteğide berbat kasada gelen psu patladı zar zor iletişime geçip kargoladım 2 hafta ne bilgi verildi ne arandı 2 haftanın sonunda değişim yapıp kargoladılar , firmayı arıyoruz açan kimse yoksa whatsap hattında 2 günde bir cevap alabilirseniz şükür
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben o ilk haqquş sisteminden alanım sözde 50 stok bitip yanlışkla alan 14-15 kişiden biriyim, ama nedense 14-15 kişiden alan burda 5-6 kişi çıkıyor aldım diye 50 stoktan 1 tane bile Allahın kulu yok forumda bide ekran kartı stoğu bitti diyip farklı bi ekran kartı ile yolladılar

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Adamlar iyilik yapıp iyi fiyata sistem yapmışlar. Hızlı olan almış işte. Gencergaming veya donanımarşivi size hesap vermek zorunda değil. Beğenmeyen başka yerden alsın o zaman.
Yetişip sistemi alabilseydi bizden kralı olmayacaktı, bizim rutin karşılaştığımız hareketler. EZ

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bir önceki yorumunda da senin belirttiğin gibi "ben sana youtube da açıklamışım teşekkür etmişsin" ama gelmiş buna rağmen konular açmış yorumlar yapmışsın şov peşindesin ilgi istiyorsun :kekw: tabii ki de kendimi beğenicem özgüvensiz değilim ama ukalalık? o senin gibi gerekli açıklama yapılmasına rağmen ilgi için şov peşinde koşan ergenuslara yakışır.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom