Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

İrfan21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İrfan Özmen
Ben de 1 nisan da sipariş verdim. Kargo bugün yetişmiş fakat benden 30 km uzaklıktaki şube adresi girilmiş. Yurtiçi kargoyu arayıp yakınımda ki şubeye istedim. Yarın geleceğini söylediler. Yarın gidip alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Tiryaki
Ben de 1 nisan da sipariş verdim. Kargo bugün yetişmiş fakat benden 30 km uzaklıktaki şube adresi girilmiş. Yurtiçi kargoyu arayıp yakınımda ki şubeye istedim. Yarın geleceğini söylediler. Yarın gidip alacağım.
Saat kaçta verdin?

Keyfen

80+ Bronze
millet karşınızdaki firma 100 çalışanı olan 50 kişinin kargo yaptığı 50 kişinin bilgisayar topladığı firma değil yalnız haberiniz olsun adamlar orada 10-15 kişi - ve 6 kişi den fazla pc toplayan olduğunu sanmıyorum yani o kadar bilgisayarın yanında standart gelen müşteirlerinin olduğunu üstüne kargo yapıldığını birde onların montajlarının sağlandığını düşünürsek normal olarak biraz bekletileceksiniz yani ağlamayın bu kadar arayın demonte isteyin 2 gün içinde kargoda bu kadar

Androx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan
Bu firmadan bişey olmaz 10 gun oldu hala ses yok şurda kaç kişi bekliyoz
Mesaj otomatik birleştirildi:

millet karşınızdaki firma 100 çalışanı olan 50 kişinin kargo yaptığı 50 kişinin bilgisayar topladığı firma değil yalnız haberiniz olsun adamlar orada 10-15 kişi - ve 6 kişi den fazla pc toplayan olduğunu sanmıyorum yani o kadar bilgisayarın yanında standart gelen müşteirlerinin olduğunu üstüne kargo yapıldığını birde onların montajlarının sağlandığını düşünürsek normal olarak biraz bekletileceksiniz yani ağlamayın bu kadar arayın demonte isteyin 2 gün içinde kargoda bu kadar
2 hafta olacak daha neyi bekleyeceğiz

Keyfen

80+ Bronze
Uygunsuz davranış

Keyfen

80+ Bronze
Sana batan ne bilader sen ne karışıyon
durumu izah ettim orada, beni alıntılayarak 2 hafta oldu felan yazıyosun bende sana anlatıyorum durumu forum burası konuşmak için izne ihtiyacı yok kimsenin

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Ben aradığımda hiçbir şey demiyorlar. Sen nerden öğrendin?

@GENCERGAMİNG 10 Sayfa 129 Mesaj oldu. Lütfen artık kargolayın.
Bana
Kardeşim konuyu ne kadar takip ediyosun bilmiyorum ama satıcı firma bizzat stokculardan kaçınmak için demonte teslim yapmadığını forumda belirtti. İstisnalar olmuş olabilir bilemem. 10. Gün benim ilk gün sipariş verdim benden önce satılan maksimum 250 adet kasa vardır oda maksimum 10 günde 5-6 kişi 250 kasayı eğer düzgün çalışıyorsa çok rahat toplar. Kasa toplamak bu kadar zor değil.
Ek olarak ağlamayın falan bu nasıl bi üslup hayırdır?

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Sistem daha yayınlanmadan önce bu kadar yoğun bir sipariş geleceğini tahmin etmek zor değil önden 100 sistemi hazırlayabilirlerdi.

Ayrıca arkadaşın dediği gibi konuşma tarzın aşırı kaba.

Ben sistemi satın almadım ama gelip burada insanlara ağlamayın demeye hakkın yok.

Keyfen

80+ Bronze
Bana

Kardeşim konuyu ne kadar takip ediyosun bilmiyorum ama satıcı firma bizzat stokculardan kaçınmak için demonte teslim yapmadığını forumda belirtti. İstisnalar olmuş olabilir bilemem. 10. Gün benim ilk gün sipariş verdim benden önce satılan maksimum 250 adet kasa vardır oda maksimum 10 günde 5-6 kişi 250 kasayı eğer düzgün çalışıyorsa çok rahat toplar. Kasa toplamak bu kadar zor değil.
Ek olarak ağlamayın falan bu nasıl bi üslup hayırdır?
bak bu tarz ortamların hiç birinde bulunmadığını düşünüyorum nasıl işlediklerini işyerlerinin kar marjını yükseltmek için az eleman çalıştırıp ekstra mesailere soktuklarını veya orada zaten kurulu düzen az kişi ile gelecek olan müşterilerin ekstra olaraktan internetten aldıkları siparişlerinin hepsinin aksatılmaması gerektiğinin bazı şeylerin farkına var artık, 250 tane sipariş geldi ee hemen yetiştirelim o zaman 6 kişiyiz 10 günde 250 kasa yapalım bozuk çıkar teste sokmayız rezalet bir şekilde gider ne olcak dimi, az bi düşün ya bu adamlar 7-24 çalışmıyor kendi hayatları hayalleri bi dünyaları var patronlarına para kazandıracak diye hızlı iş yapıp 2 gün sonra sana eksik giden malzemeyi cebinden ödemek zorunda kalıcaklar biraz insani açıdan bakın emekçi la bu insanlar üç kuruşa günlerini harcıyor hiç çalışmayan bir insanmısın nesin anlamıyorum bi otur düşün be dostum ya - sinirlerim bozuk biraz zor dönemden geçiyorum kabalığımın kusuruna bakma

Sistem daha yayınlanmadan önce bu kadar yoğun bir sipariş geleceğini tahmin etmek zor değil önden 100 sistemi hazırlayabilirlerdi.

Ayrıca arkadaşın dediği gibi konuşma tarzın aşırı kaba.

Ben sistemi satın almadım ama gelip burada insanlara ağlamayın demeye hakkın yok.
ya satana kadar herkes aynı şeyi söyler 3 kuruş fazla kar etmek için içeriye ekstra eleman felan almıyolar biliyorum bunların sistemini çoğu işyeri aynı mantıkta - kabalığımında farkındayım kendimce stresli zamanlarım var

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Ürünler sıra ile hazırlanıp kargolanması yapılmaktadır. Yoğunluktan dolayı süreç böyle uzamaktadır. Gecikmeler adına özür dileriz. Gönül ister ki hepsini bir anda verelim ama bütün çalışma arkadaşlarımız son hızla sizin değerli müşterilerimizin sistemlerini monte edip göndermeye çalışmaktadır. Donanım arşiv ve Abdullah Bey'in farkı ile her gün DAC-2 siparişi almaktayız. Stok veya ürünlerde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Tekrardan söyleme ihtiyacı duyuyorum. Ürünler sıradadır ve çalışma arkadaşlarımız son hızla ürünlerinizi size ulaştırmak için çalışıyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,039
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta
Top Bottom