Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
bak bu tarz ortamların hiç birinde bulunmadığını düşünüyorum nasıl işlediklerini işyerlerinin kar marjını yükseltmek için az eleman çalıştırıp ekstra mesailere soktuklarını veya orada zaten kurulu düzen az kişi ile gelecek olan müşterilerin ekstra olaraktan internetten aldıkları siparişlerinin hepsinin aksatılmaması gerektiğinin bazı şeylerin farkına var artık, 250 tane sipariş geldi ee hemen yetiştirelim o zaman 6 kişiyiz 10 günde 250 kasa yapalım bozuk çıkar teste sokmayız rezalet bir şekilde gider ne olcak dimi, az bi düşün ya bu adamlar 7-24 çalışmıyor kendi hayatları hayalleri bi dünyaları var patronlarına para kazandıracak diye hızlı iş yapıp 2 gün sonra sana eksik giden malzemeyi cebinden ödemek zorunda kalıcaklar biraz insani açıdan bakın emekçi la bu insanlar üç kuruşa günlerini harcıyor hiç çalışmayan bir insanmısın nesin anlamıyorum bi otur düşün be dostum ya - sinirlerim bozuk biraz zor dönemden geçiyorum kabalığımın kusuruna bakma
Kardeşim ne alaka? Patron sömürüsüne nasıl bağladın allah aşkına? Üstte arkadaşın dediği gibi ön stokla birden fazla kez açıldı bu satış ve donanım arşivi yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta belki daha önceden duyurdu bu satışı. Firma buna hazırlık yapabilirdi zamanı vardı.
Hadi onu geçtim arıza çıkar vs diyosun. Ee var zaten forumda arızalı çıktı şurası çatlak geldi böyle geldi diyen gördüğüm örnekler.
Ben senin konuşma tarzını kesinlikle beğenmedim ve rapor ettim. İnsanların kargolamayla ilgili şikayet ve bilgilendirmeleriyle ilgili konuşulan yere gelip ağlamayın vs yazıp üzerine birde "senin bu ortamlarda hiç bulunmadığını düşünüyorum" vs gibi küçümseyici cümleler kullanman hoş değil.
Ek olarak yazılımcıyım :)

Keyfen

80+ Bronze
Kardeşim ne alaka? Patron sömürüsüne nasıl bağladın allah aşkına? Üstte arkadaşın dediği gibi ön stokla birden fazla kez açıldı bu satış ve donanım arşivi yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta belki daha önceden duyurdu bu satışı. Firma buna hazırlık yapabilirdi zamanı vardı.
Hadi onu geçtim arıza çıkar vs diyosun. Ee var zaten forumda arızalı çıktı şurası çatlak geldi böyle geldi diyen gördüğüm örnekler.
Ben senin konuşma tarzını kesinlikle beğenmedim ve rapor ettim. İnsanların kargolamayla ilgili şikayet ve bilgilendirmeleriyle ilgili konuşulan yere gelip ağlamayın vs yazıp üzerine birde "senin bu ortamlarda hiç bulunmadığını düşünüyorum" vs gibi küçümseyici cümleler kullanman hoş değil.
Ek olarak yazılımcıyım :)
bak hitap şeklimde alakalı kusura bakma diye yazdım raporla canın sağolsun o dert değil, yazılımcıysan daha iyi anlaman lazım, firma sahibi yönlendirir işyerini abdullaha kesin hazır olucak dicek zaten bu satış politikası adam gidipde 2-3 hafta sonra müşterilere ulaşacak demicek, sadece şunu söylüyorum bizim zorlama yapmamız oradaki elemanlar için sıkıntı yaratacak o baskı hissini biliyorum ve hiç hoş bişi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
yagiz sina ozel

Ekler

• Ekran Resmi 2023-04-10 18.12.38.png
    Ekran Resmi 2023-04-10 18.12.38.png
    41.4 KB · Hit: 80

Androx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan
beyler son durum sizde nedir değişen bişey oldumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıl Karadağ
benim akşam verildi kargoya. saat belki 18 19'larda emin değilim ama kargoların son saatlerinde yani. fakat takip no yanlış girilmiş doğrusu için destek ekibe yazdım yarın dönerler muhtemelen

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
sipariş tarihi 01.04 saat 21.05 kargolanmadı hala. muhtemelen yarın artık kargolanması gerekiyor. tahminimce 01.04deki tüm siparişler yarın verilir kargoya

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Tiryaki
benim akşam verildi kargoya. saat belki 18 19'larda emin değilim ama kargoların son saatlerinde yani. fakat takip no yanlış girilmiş doğrusu için destek ekibe yazdım yarın dönerler muhtemelen
Saat kaç siparişi seninki? Ve hangi gün?

roahawks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
sefa uçak
01.04 tarihinde saat 21 civarı 12.500 lükten sipariş verdim cumartesi günü kargoya verildi dün elime ulaştı herhangi bi sıkıntı yoktu

Zecke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Gülşen
Benim sorum olacak bende gelen kargoda fatura çıkmadı,mailde gelmedi,firmayı dün 7 kez arasamda teli açan olmadı

Top Bottom