Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Aile bireylerinden birinin numarası ile sisteme üyelik yapmışsınız. Sisteme kayıtlı numaradan ulaştık. Mağduriyetinizi gidermek amacıyla aile bireyiniz işleme onay vermediler.
İyi niyetiniz ve dönüşünüz için teşekkürler. Her firma yapmaz, sevindirici bizler açısından. Ancak sadece o arkadaş yok siparişi iptal edilen. Havale süresinin standart 24 saat olması gerekmiyor mu? Ben de o şekilde sepete ekledim çok kısa süre içerisinde iptal oldu.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ömür
Ey gençer gaming sen bize 9 10 stoklarını açıklasan hani

gkhansri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
gökhan sarı

Ekler

• 6c5bea08-ac33-4e9a-b9d6-a3e86ceec8cd.jpg
    6c5bea08-ac33-4e9a-b9d6-a3e86ceec8cd.jpg
    22.4 KB · Hit: 123

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Akın
Bu iptal edilen sayısı bence telafi edilecek bir sayı. Bence gereği yapılsın. Imajiniz için bu hiç iyi olmaz

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
Ey gençer gaming sen bize 9 10 stoklarını açıklasan hani
9-10 stokları açılmış mı? Ben yazılımsal olarak iptal verdiği için stok açmadıklarini, siteyi düzeltip yarın açarlar diye düşünüyordum

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
İyi niyetiniz ve dönüşünüz için teşekkürler. Her firma yapmaz, sevindirici bizler açısından. Ancak sadece o arkadaş yok siparişi iptal edilen. Havale süresinin standart 24 saat olması gerekmiyor mu? Ben de o şekilde sepete ekledim çok kısa süre içerisinde iptal oldu.
Şimdi okudum konunun tamamını firma güzelce açıklamış durumu. Sıra bana da gelirse ve bütçem denklesşirse ben de satın alabilirim. Şu an iptal edildi durumunda olduğu için ödeme yapılmaz sanırım. Her firma bu tarz sorunlar yaşayabiliyor. Para ödeyip yazılımsal hatadan sistemi alamayanların mağdur oldum şeklindeki yorumlarını mantıklı görmüyorum. Çünkü siz bir şey kaybetmediniz ancak 500 kişi sistem sahibi oldu, öyle düşünün. Tabi para iadelerinin hemen yapılması gerekiyor ve bahsedildiği gibi taksit de olsa tek seferde iadesi gerekli. Aksi halde mağduriyet oluşur. Sistemin gelmemesi mağduriyet değildir benim nezlimde (yazılımsal hatadan kaynaklanan iptaller için). Emeği gecen Gencer Gaming ile Abdullah beye teşekkür ediyorum, hiç kolay iş değil :)

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
@GENCERGAMİNG Forumda 21.00 ve 22.00 da sistem alan olmadığı söyleniyor eğer 21.00 ve 22.00 da sistem 11.799₺ den satıldığını ve stokların bittiğini söylüyorsanız bir fotoğraf paylaşır mısınız
evet alanlar sitede yoksa onlarla işimiz yok o zaman normal kanıt gençerde vardır ztn

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
Alamazsınız artık :) arkadaşım derdini anlatmak yerine kaos sevdiği için gitti biraz önce,

En iyi şöyle yapalım rica ettik gece geç saat bizim için geldiniz ama buradan görüyorum insanlar kaos seviyor biz yarın sabahtan bir bakalım artan stok varsa tekrar instagram hesabımızdan paylaşalım ve iptal olanları da gönderilmesi şeklinde çözelim
başından beri bekliyorum 4 saattir denedim hızlı bir şekilde çoğunda yok ödeme yerinde yok sepette yok 3 d yerinde yani hep yarıyoldayken hata verdi gerçekten sistem için heyecandan uyuamamış ve öğle yemeğimi yememiştim sırf alıcam diye, saatler sonucu hep yaklaşıp elime hiçbir şey geçmesi cidden beni üzdü abdullah abi şu stok durumları falan araştırılsın bir şekil çözüme kavuşturulsun lütfen.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom