Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Bu kadar kişinin siparişleri iptal ediliyor şaşırdım doğrusu. Adamlar sipariş verememiş olsa eyvallah da para çekilmiş iptal duruma düşüyor otomatik gibi bir şey

Zeitgest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Faruk KARADENİZ
Abdullah kardeş insanların derdi siparişi geçip te paralarının bloke edilmesi . Hazır sistem bilgisayarı birtek senin forumun yada birtek GENCERGAMING denen arkadaşlar satmıyor . Adamlar siparişim iptalse param neden anında iade edilmiyor derdindeler bu 1.
2. ise ben tam 18:00 dan itibaren takip içindeydim . İlk 19:00 stoğunu 3 ayrı arkadaş olarak takip ettik zerre bir şey çıkmadı. defalarca yeniledik . 20:00 stoğunda da 20:03 de sepete ekledim ödemeyi gerçekleştirdim derken stok kalmadı dedi . 21:00 ve 22:00 saatlerinde adamlar stok yok hatası ile karşımıza çıktılar . Trajikomik olay şudur ki adam sana 400 adet stoktan bahsedip belki 100 belkide 10 stoktan sonra patladı her şey . Bu kadar ucuz yapma sistemi biraz daha yüksek olsun ama olsun . 15 20 kişi alıyor 400 tane stoktan oldu bittiye geliyor. Adam sitesinin tıklanmasıydı reytingdi onlara bakıyor. Senin sistem paylaşıldıktan sonra adam kendi sayfasında çatır çutur diğer ürünlerin reklamının paylaşımını yaptı . Tek tek izledim yani bunları gözümle gördüklerim bunlar . 400 tane paketi adamlar hazırlayıp paylaşsınlar da bizde utanalım :) Yada 21:00 22:00 siparişlerini ( 200 adet satımı yani ) göstersinler yine utanalım .

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
645397738 numaralı siparişimin kart ödemesi alındı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.
kral
BİLGİLENDİRME

ALDIĞINIZ ÜRÜNLER SİPARİŞ OLARAK BÖYLE GELMİŞTİR. BU SEBEPTEN DOLAYI SİPARİŞLERİNİZ İPTAL EDİLMİŞ OLUP. ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN ÜCRETİ TARAFINIZA EN KISA SÜREDE İADE EDİLECEKTİR.

SAYGILAR.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
12 k verim sistem ver bana 4 saat uğraştım olmadı madem şans işi ben şanssızsam suçum nedir

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
ARKADAŞLAR MAĞAZA STOĞU OLACAK MI 2 SAATLİK YOL GİDECEM ELİM BOŞ DÖNMEYEYİM Bİ TANIDIĞA ALACAĞIZ :d

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ömür
Kanka alamassın yazılım hatasından

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
Kımse bu kadar insanı mağdur edip sonradan , ya hata oldu deyip parayı gondercez diyemez ben her saat basını bırak 3 saat pc basında bekledim. Tüketici Hakem heyetine başvurumu yaptım bizi uğraştıranlar kendileri de uğraşsın ozaman... Istıyen bu şekilde başvuru yapabilir. ekte resim mevcuttur.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    74.9 KB · Hit: 95

55can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can
697105556 parası alınıp iptal edilen sipariş kodum

Erda Yıldırım

80+ Gold
Yazan arkadaşlara sesleniyorum. @GENCERGAMİNG 'e özel mesaj atarsanız onlar için daha kolay olur. Bursa çok fazla mesaj kirliliği oldu.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ömür
Kımse bu kadar insanı mağdur edip sonradan , ya hata oldu deyip parayı gondercez diyemez ben her saat basını bırak 3 saat pc basında bekledim. Tüketici Hakem heyetine başvurumu yaptım bizi uğraştıranlar kendileri de uğraşsın ozaman... Istıyen bu şekilde başvuru yapabilir. ekte resim mevcuttur.
İyide yapmışsın hocam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,142
Üyeler
152,621
Son üye
Damrean