Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SUKRUERD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ŞÜKRÜ ERDEM
Sipariş Kodu: 392556666
Sipariş Tarihi: 04.02.2023 20:30
Kredi Kartından Kesilen Tutar: 13325.63

Yükseltilen Anakart: Gigabyte B550M-DS3H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart

Yükseltilen Güç Kaynağı: NZXT C650 Bronze PA-6B1BB-EU 650W 80+ Bronze Yarı Modüler Güç Kaynağı

Anakart ve PSU yükseltmesi yaptığım sistemin gönderilmesini istiyorum. Çünkü kredi kartımdan ilk taksit çekildi bile.

ahmetbirs

80+ Bronze
İptal sebebi olarak özelleştirmeden başka bir şey gelmiyor ama özelleştirmeden dolayı iptal etseler diyeceğim özelleştirmeye izin vermezler bu sefer de bug da kaldım neyse sağlık olsun kanka
olum biz havale ile ödeme almayıp havaleyi kapatmamış havale ile alan adamlara iptal atmışız özelleştirmede bi zahmet acık kalsın aras lütfen biraz sag duyu anlayış bekliyorum aras anlıyor musun beni :D halletcez

WhoCares

80+ Gold
Evet B550 yapmıştım. Bilmiyorum iptal edilmiş para iadesi yapılmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül bu durumla ilgili gelişme var mı ? İptal olanları düzeltelim demiştin. Hallederiz dediler mi ?
bendede aynı durum söz konusu oldu iptal edildi para hesaba geçti bilmiyorum belki aynı üründen iptal olanlara özel stok gelebilir hafta içi görüşüp çözücez demişti abdullah hacigül 20.29 da ben sipariş vermiştim

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
Kanka senin ki nasıl iptal oldu yanılmıyorsam sen anakartı b550 yapıp almıştın özelleştirmeden dolayı mı iptal ettiler acaba ?

Bu arada ben sistemi herhalde ilk alanlardanım 18:59 vermişim siparişi halen onay bekliyor diyor pazartesi onay verirler galiba ?
Ben 8de almıştım bende de onay bekleniyor yazıyor iptal etmezler inşallah Gençerler sırayla onaylayacağız yazdılar o zaman ilk 7 dekiler onaylarlar

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
Ben sistemi 20.00 da aldım ve param çekildiği için diger saatlerdeki stoklara giremedim ve ben aldıktan sonra 200 stok vardi ozman bana sattığı ürünü stoktan düşüp ona göre stok açsaydı benimkini niye ipyal ediyor? Burda firmayı felan koruma kardeşim burda tek suçlu @GENCERGAMİNG dir başkası değil birde taksitle aldım simdi 6 ay boyunca kart limitim dolu gözükecek ve yeni bir sistemi alamayacağım burda bi mağduriyet var bunu da @GENCERGAMİNG düzeltecek sistemi verecek para iadesi ile çözülmüyor iş. Kimse kaos felanda çıkartmıyor parasını ödediği sistemi istiyor kimse bedava yada baska bi ayrıcalık istemiyo. Ha şunu anladık @GENCERGAMİNG mahalledeki bilgisayarcılardan birisiymiş galiba böyle büyük bir işin altından kalkamadı.

Biz mağdur olduk başka hiç bir şey olmayacak.
Geçmiş olsun hocam

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
bu arkadaşlara e ticaretin o kadar başı boş olmadığını ve öyle paranız iade edilcek diyerek bu işten kurtulunmacayacağını öğreteceğiz. sevgiler
Aynen öyle Tüketici hakem heyetine başvuracağım ben pazartesi günü.

Sipariş Kodu: 392556666
Sipariş Tarihi: 04.02.2023 20:30
Kredi Kartından Kesilen Tutar: 13325.63

Yükseltilen Anakart: Gigabyte B550M-DS3H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart

Yükseltilen Güç Kaynağı: NZXT C650 Bronze PA-6B1BB-EU 650W 80+ Bronze Yarı Modüler Güç Kaynağı

Anakart ve PSU yükseltmesi yaptığım sistemin gönderilmesini istiyorum. Çünkü kredi kartımdan ilk taksit çekildi bile.
Aynı durum var bende de ilk taksit çekildi hatta birde provizyonda gözüken tutar var yani iki pc parası çekilmiş gözüküyo siparişler de bitane iptal var başka başarılı bi sipariş yok nasıl olacak bakalım.

Son düzenleme:

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Benimde paramı geri göndermişler bilmiyorum soğudum iyice gidip şurdan vatana elden toplatasım var.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Benimde paramı geri göndermişler bilmiyorum soğudum iyice gidip şurdan vatana elden toplatasım var.
Benim para hala gelmedi ve biri provizyonda birisinin ilk taksiti çekilmiş gözüküyor kart limitim 20ydi suan eksi 4 felan nasil olacak bu is ikiside gencerden çekilmiş ama siparişlerim sayfasında bi tane var oda iptal edildi @Abdullah Hacıgül @GENCERGAMİNG

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom