Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sadece merak, arkadaş bunu yazdığı için mi ceza yedi?
Hayır dostum arkadaş kavga ediyor, o yazdığınız şirket temsilcisini de ben istedim gelsin umursamasam banane ya gidin çözün derim ama ilgileniyoruz bazı arkadaşlar kaos seviyor olayı salma noktasına geldim

ahmetbirs

80+ Bronze
Hayır dostum arkadaş kavga ediyor, o yazdığınız şirket temsilcisini de ben istedim gelsin umursamasam banane ya gidin çözün derim ama ilgileniyoruz bazı arkadaşlar kaos seviyor olayı salma noktasına geldim
kısmetse olur erol olayı favorim bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Akın
767138662 nolu sipariş için özelden yazdım ama dönüş sağlanmadı. Umarım çözülür. Abdullah reis hakkını helal et baya yorduk seni

30+FPS

80+ Bronze
Bu arada bunun üstüne instadan bi boyun ağrısı alan aparat vardı seninde kullandığın story link gelir mii? :peepokalp:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
767138662 nolu sipariş için özelden yazdım ama dönüş sağlanmadı. Umarım çözülür. Abdullah reis hakkını helal et baya yorduk seni
Estağfirullah Gençer Gaming'e de örnek oldu büyük bir topluluğa hizmet verince her türlü soruna hazırlıklı olmak lazım.

Salihcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Salihcan balkaya
Bence farklı konulardan bahsediliyor ama ortam gerildi diye anlaşılmadı diye düşünüyorum. Bir sorun olduğu ortada ama evet arkadaşlar 21 ve 22 stokları aksaklıktan dolayı yada bir sorundan dolayı çıkmadı yada bilmem ne kadar çıktı. Konu ile ilgileniyoruz en kısa sürede bilgi vericez dense hepimiz kıçında ki kurt duracak bence 😂😂
ya arkadasim lutfen yapmayin yeter artik sucsuzken suclu duruma dusmeyelim yarin iptal olanlara yollamaya caliscaz diger sorunlarida cozmeye caliscaz dedi bekliyelim

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

muratx41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Hamsi
Tamam yazılımsal hata anladık 400 stok bitti fiyat arttı onu da anladık neden işlemci 5500 e düştü ???

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar
Bence farklı konulardan bahsediliyor ama ortam gerildi diye anlaşılmadı diye düşünüyorum. Bir sorun olduğu ortada ama evet arkadaşlar 21 ve 22 stokları aksaklıktan dolayı yada bir sorundan dolayı çıkmadı yada bilmem ne kadar çıktı. Konu ile ilgileniyoruz en kısa sürede bilgi vericez dense hepimiz kıçında ki kurt duracak bence 😂😂
abi hala cevap verilmedi .ddd tabii ki isin sakasindayiz hakkinizi helal edin laf ettik baya ama yarin iptal edilenlere yollar onaylanmiyanlarida onaylarsiniz allaha emanet olun

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom