Neler Yeni

Gençer Gaming Kargolama Süreci

Physanixs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Kırca
Öncelikle merhabalar arkadaşlar gençer gaming adlı siteden DA-C2 kasasını 10.04.2023 tarihinde - 20:23 saatinde satın aldım. Siteye yardım merkezinden destek açtım 7 veya 10 iş günü içerisinde kargoya verilir diyorlar bugün 8. İş günü ama kargoya daha verilmedi aranızda satın alan arkadaşlar var ise sizde kargo süreçleri nasıl ilerlesi veya elinize ulaştımı normalde ben dolaşırken falan bu siteyi görsem kesinlikle satın almazdım ama Abdullah abinin sistemi olunca bi güven verdi ve satın aldım. Screenshot_20230417-205738_Samsung Internet.jpg

Hexta98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burhan Döğüncü
Öncelikle merhabalar arkadaşlar gençer gaming adlı siteden DA-C2 kasasını 10.04.2023 tarihinde - 20:23 saatinde satın aldım. Siteye yardım merkezinden destek açtım 7 veya 10 iş günü içerisinde kargoya verilir diyorlar bugün 8. İş günü ama kargoya daha verilmedi aranızda satın alan arkadaşlar var ise sizde kargo süreçleri nasıl ilerlesi veya elinize ulaştımı normalde ben dolaşırken falan bu siteyi görsem kesinlikle satın almazdım ama Abdullah abinin sistemi olunca bi güven verdi ve satın aldım.Alıntıyı görüntüle
hocam sistemin geldi mi acaba ?

Top Bottom