Neler Yeni

Genel anlamda gelişmek ve hayat kalitemi arttırmak istiyorum

Fixx_07

80+
Merhaba arkadaşlar. Artık averaj, kalitesiz, ortalama, negatif bir hayat yaşamaktan gerçekten sıkıldım. Sosyal ortam yapmak, yeni arkadaşlar bulmak, para kazanmak, başarılı olmak ve daha pozitif bir hayat yaşamak istiyorum. Hazır yeni yıl gelmişken, daha yüksek statüye sahip olmak istiyorum. Mesela spora başladım 2-3 ay önce. Fakat istikrarlı bir şekilde devam edemiyorum ve program bile yok. Nasıl daha düzenli yapabilirim? Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yiğit Yenigün
En başta düzgün bir DİSİPLİN kur en önemlisi bu disiplinle ilgili detaylı araştırmalari sen yaparsın ama ben şunları söyleyebilirim düzgün bir disiplin için mutlaka kendinde küçük bile olsa hedefler koymaktır ve Instagram, YouTube gibi sosyal medya yerlerinde sporcuları çokça takip etki düzenin azaldığında bile bunları gördükçe kendine gelirsin

Merhaba arkadaşlar. Artık averaj, kalitesiz, ortalama, negatif bir hayat yaşamaktan gerçekten sıkıldım. Sosyal ortam yapmak, yeni arkadaşlar bulmak, para kazanmak, başarılı olmak ve daha pozitif bir hayat yaşamak istiyorum. Hazır yeni yıl gelmişken, daha yüksek statüye sahip olmak istiyorum. Mesela spora başladım 2-3 ay önce. Fakat istikrarlı bir şekilde devam edemiyorum ve program bile yok. Nasıl daha düzenli yapabilirim? Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.
kanka bende seninle aynıyım artık yalnızlık daha çok hoşuma gitmeye başladı spor konusunda da sana şu programı önerebilirim.

Top Bottom