Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Getir Dondurmalarda 200tl indirim

Gif Man

80+ Gold
Anlamıyorum ki filistinde ölen çocukta doğu türkistanda ölen çoçuk değilmi yeni haberiniz oluyor birilerinin öldüğünden gram samimi olduğunuzu düsünmüyorum şu şekil yorum yapanların ki hadi çine boykoy hadi filistine boykot nestle boykot o da çocuk işçileri ölümüne çalıştırıyor ne yiyeceksin ekmek bile yiyemez ki öyle boykot demekle olmuyor sıktınız artık
Bunlar Arap Kıçı Yalayan Kesim Ayrım Yapıyorlar !

Bunların Savunduğu RTE Halen Ticarete Devam Ediyor Mesela !

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baran YAĞÇI

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Mehmet B
Kanlı dondurma sevmiyorum, boykotuma devam ediyorum. Sizlere afiyet olsun. Çocuk öldürenlere para göndermekten çekinmiyorsunuz, dilerim kendi çocuğunuz da aynı kaderi yaşar.
boş muhabbet yapma , bu kadar arap sevicisi olmayın , ayrıca burası siyaset yapılacak biryer degil

GirayHan

80+ Gold
Ceza Aldı Adam HAHAHA :kekw:

@GirayHan 😅 :shy:

arkadaşın paylaştığı fırsattan faydalanıp algidayı netflix izleyip starbucks soğuk kahve ile birlikte götürürken geç gördüm yazdığını :D neyse yazarken de mousepad'e dökmüşüm dondurmayı. neyse ki unilever marka yüzey temizleyici işimi gördü. sonra gidip tuvalete girdim çıkarken de wc'mi domestosla temizledim. şimdi müsaitim :D kaçırdık ama banlamışlar.

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
arkadaşın paylaştığı fırsattan faydalanıp algidayı netflix izleyip starbucks soğuk kahve ile birlikte götürürken geç gördüm yazdığını :D neyse yazarken de mousepad'e dökmüşüm dondurmayı. neyse ki unilever marka yüzey temizleyici işimi gördü. sonra gidip tuvalete girdim çıkarken de wc'mi domestosla temizledim. şimdi müsaitim :D kaçırdık ama banlamışlar.
Hocamda Masterını Yaptığına Göre Keyfimiz Yerinde :kekw:

GirayHan

80+ Gold
Hocamda Masterını Yaptığına Göre Keyfimiz Yerinde :kekw:
ayıpsın şu şekilde yazıyorum :D

1722710897012.png

eneskaya6

80+ Bronze
Dondurma diye icerigi berbat ötesi şeker patlaması şeyleri ne zaman üretmeyi birakir algida 🤔.
iki günde bir indirim yapiyorlar ya boykot işe yariyor ya da artik eskisi gibi fiyatlardam ötürü insanlar dondurma yemiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,022
Üyeler
155,029
Son üye
masteralp
Top Bottom