Neler Yeni

Gıbırnet ve Milenicom sürecim hakkında bilgilendirme

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Arkadaşlar kısa sürede çok problem yaşadım. Geçmek isteyenlerin bilgisi olsun diye paylaşıyorum.
Kendim için ofis tuttum. Adreste internet yoktu gıbırnete başvuru yaptım 2 güne bağlandı. fiyat diğerlerinin yarısı kadardı vs ADSL idi problem yok yeterli dedim.
Her şey güzeldi ki 2 kattan fazla zam yapıldı. Ben de en azından VDSL geçiş yapayım dedim. Aradım boş port var geçiş işlemleri başladı dediler.
2 gün sonra port dolu gözüküyor dediler.
tam 3 kere bu durumu yaşadım ve böyle olmayacak deyip milenicom'a geçiş yaptım.
3 gün içinde internet bağlanır hiç kesinti olmadan devam edersiniz dendi.
Tamam dedim ve işlemler başladı. 5. günde gıbırnet aboneliğimi iptal ettiler. Aynı gün bağlanacak sandım ama 3 gün boyunca internetsiz kaldım. Her gün durumunu sordum ve en kısa zamanda açılacak cevabını aldım.
kesinlikle hiçbir bilgi vermiyorlar. İptal edeceğim dedim tamam yarın ilgili ekip sizi arayacak dendi.

İnterneti bağlayana kadar her şey güzel ama sonrasında sıfır hizmet.
Fiyatı uygun olan bu firmaların maalesef müşteri hizmetleri aşırı derecede kötü. İnternet bağlanana kadar çile çektirip bağladıktan sonra genelde çok problem yaşamazsınıız.

şimdi netspeed'e geçiş olarak değil de yeni abonelik başvurusu yaptım bakalım ne olacak. buradan bilgiendirme yapacağım.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
isim soyisim
netspeed iyidir hocam tavsiye ederim

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
Arkadaşlar kısa sürede çok problem yaşadım. Geçmek isteyenlerin bilgisi olsun diye paylaşıyorum.
Kendim için ofis tuttum. Adreste internet yoktu gıbırnete başvuru yaptım 2 güne bağlandı. fiyat diğerlerinin yarısı kadardı vs ADSL idi problem yok yeterli dedim.
Her şey güzeldi ki 2 kattan fazla zam yapıldı. Ben de en azından VDSL geçiş yapayım dedim. Aradım boş port var geçiş işlemleri başladı dediler.
2 gün sonra port dolu gözüküyor dediler.
tam 3 kere bu durumu yaşadım ve böyle olmayacak deyip milenicom'a geçiş yaptım.
3 gün içinde internet bağlanır hiç kesinti olmadan devam edersiniz dendi.
Tamam dedim ve işlemler başladı. 5. günde gıbırnet aboneliğimi iptal ettiler. Aynı gün bağlanacak sandım ama 3 gün boyunca internetsiz kaldım. Her gün durumunu sordum ve en kısa zamanda açılacak cevabını aldım.
kesinlikle hiçbir bilgi vermiyorlar. İptal edeceğim dedim tamam yarın ilgili ekip sizi arayacak dendi.

İnterneti bağlayana kadar her şey güzel ama sonrasında sıfır hizmet.
Fiyatı uygun olan bu firmaların maalesef müşteri hizmetleri aşırı derecede kötü. İnternet bağlanana kadar çile çektirip bağladıktan sonra genelde çok problem yaşamazsınıız.

şimdi netspeed'e geçiş olarak değil de yeni abonelik başvurusu yaptım bakalım ne olacak. buradan bilgiendirme yapacağım.
netspeed kullanıyorum ufak tefek problemler oldu ama o tt de de oluyor en sağlamı netspeed bana kalırsa.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
hiçbir şekilde sesli bağlanamadığım milenicom, dün whatsapp iptal talebim üzerine bugün arayıp nasıl yardımcı olabileceklerini sordu. olmazsınız kesin iptal edeceğim deyip yaşadığım rezilliği anlattım. Bir de çok avantajlıyız diyor. İsterse bedava olsun kullanmam.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Pazartesi 18.00 gibi netspeed başvurusu yaptım. Salı Randevu için arandım ve Telekom ekiplerinin en erken Perşembe geleceği söylendi. Perşembe saat 16.00 gibi telekomdan geldiler.
Kurulum yapılldı. 2 Saat sonra internetim aktif oldu.

Oldukça iyi bir hizmet aldım 80 download, 9,5 Upload. teşekkürler netspeed

Top Bottom