Neler Yeni

Öneri Gibirnete zam geliyor olabilir.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Yıllık ödeme yapabilirmiyiz diye sorduğumda temmuz ayına kadar yapabilirsiniz dendi muhtemelen temmuzdan sonra zam var.

Ekler

• IMG_20230507_204113.jpg
    IMG_20230507_204113.jpg
    153.1 KB · Hit: 43

etnetalw

80+ Bronze
Yıllık ödeme yapabilirmiyiz diye sorduğumda temmuz ayına kadar yapabilirsiniz dendi muhtemelen temmuzdan sonra zam var.
Zaten zam geleceğini belirtmişlerdi abone olacak kişilere ben sordum hazirana kadar geçerli fiyatlar dedi tt taraflı %50 gibi bir zam gelmiş port ücreti ondan her firma zam yapma planı hazırlıyor. Şuanda fixnet sanırım bi haziran için zam planı yok zaten yılda 1 zam yapmaya özen gosteren bir operatormüş bende fix'e geçicem www.fixnet.com.tr/evinterneti Looking Glass sayfasıda var ve dc topluluğu.
Eğerki menmunsan temmuz ayına kadar kullan derim.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten zam geleceğini belirtmişlerdi abone olacak kişilere ben sordum hazirana kadar geçerli fiyatlar dedi tt taraflı %50 gibi bir zam gelmiş port ücreti ondan her firma zam yapma planı hazırlıyor. Şuanda fixnet sanırım bi haziran için zam planı yok zaten yılda 1 zam yapmaya özen gosteren bir operatormüş bende fix'e geçicem www.fixnet.com.tr/evinterneti Looking Glass sayfasıda var ve dc topluluğu.
Eğerki menmunsan temmuz ayına kadar kullan derim.
Gibirnete ilgili hiç bir sorunum yok makul bir fiyatta zam yaparsa başka bir iss ye geçmem muhtemelen.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Firma yetkililerinin zam için bir öngörüsü yok yıl sonuna kadar dayanılabildiği sürece bu fiyatlarla gidecek,
Maliyet artışı olmazsa yeni fiyatlar için oran da paylaşılmıştı
1683557195324.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,655
Üyeler
141,470
Son üye
morgan james
Top Bottom