Neler Yeni

Gigabit Router önerisi

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Merhaba, Superonline 500 MBps'ye geçtim ancak şu anki router en fazla 100 verebiliyor o yüzden yeni router almam lazım. Bütçe 500 TL ama gerekirse biraz esner. Önerilerinizi bekliyorum.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Adem
Merhaba, Superonline 500 MBps'ye geçtim ancak şu anki router en fazla 100 verebiliyor o yüzden yeni router almam lazım. Bütçe 500 TL ama gerekirse biraz esner. Önerilerinizi bekliyorum.
Keenetic önermem onun harici kullananlar yorum yaparlarsa daha sağlıklı

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,878
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Keenetic önerebilirim. Bütçe nedir? @alpolojix

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,878
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,878
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,799
İsim
Mert Can Ergün

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Adem
Keenetic Viva'ya bakıyordum bende niye önermiyorsunuz?
Fiyatını hak eden bir cihaz değil eskiden aldım fiyatı daha düzgündü ayrıca eski tek antenli modemimim bile daha iyi çekiyordu bu biraz çile çektiriyor.Cihazımda sorun olduğunu düşündüm fakat wifi sorunlarını insanlar yazmış zaten ürün yorumlarına girersen görürsün çoğu kişi wifisi hakkında bir şikayeti var.
extra dsl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Extra dsl wifi performansının çok iyi olduğunu savunanlar varsa daha önce hayatlarında modem kullanmamışlardır.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Fiyatını hak eden bir cihaz değil eskiden aldım fiyatı daha düzgündü ayrıca eski tek antenli modemimim bile daha iyi çekiyordu bu biraz çile çektiriyor.Cihazımda sorun olduğunu düşündüm fakat wifi sorunlarını insanlar yazmış zaten ürün yorumlarına girersen görürsün çoğu kişi wifisi hakkında bir şikayeti var.
extra dsl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Extra dsl wifi performansının çok iyi olduğunu savunanlar varsa daha önce hayatlarında modem kullanmamışlardır.
Xioami AX3600’a çok yakınım şuan heryerde çok iyi olduğu yazıyor

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games