Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Çok önemli mi bunlar ya zamanla sıkıntı mı yapıyor
Bunu henüz ben de bilmiyorum, rahatsız etmiyor zor görüyorsunuz fakat zamanla artıyor deniyor. Tabi yıllarca ölü pikselli kullanıp artmayanı da var fakat ben irite olduğum için göndereceğim birazdan hocam.

hknst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
hakan akdğan
bu monitörün hoparlörü yok onu nasıl halledcz hep kulaklık olmaz :)

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
Hocam siz baya konu açtınız sanırım çoğu kişi aynı şeyi söylemiştir ama monitörden aldığınız ses çok da güzel olmaz yani sırf hoparlör için fazladan vereceğiniz paraya gidip set alabilirsiniz bence, tabi bu benim kendi görüşüm ama sırf bu yüzden çok fırsat kaçırabilirsiniz aynı zamanda aldığınız monitördeki sesten memnun kalmayabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu henüz ben de bilmiyorum, rahatsız etmiyor zor görüyorsunuz fakat zamanla artıyor deniyor. Tabi yıllarca ölü pikselli kullanıp artmayanı da var fakat ben irite olduğum için göndereceğim birazdan hocam.
Değişim yapacaklar mı hiç iletişimde bulundunuz mu?

hknst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
hakan akdğan
Hocam siz baya konu açtınız sanırım çoğu kişi aynı şeyi söylemiştir ama monitörden aldığınız ses çok da güzel olmaz yani sırf hoparlör için fazladan vereceğiniz paraya gidip set alabilirsiniz bence, tabi bu benim kendi görüşüm ama sırf bu yüzden çok fırsat kaçırabilirsiniz aynı zamanda aldığınız monitördeki sesten memnun kalmayabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değişim yapacaklar mı hiç iletişimde bulundunuz mu?
sağ olun hocam

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,872
İsim
Mehmet
Ben eski tabletimi hoparlör olarak devreye aldım, eski bir Android cihazın varsa Audio Relay ile kullanabilirsin. Muazzam değil ancak işlevsel. İnternette rehberini bulabilirsin ancak muhtemelen hiç rehber olmadan da halledersin kurması çok basit.

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
Aradım kargo kodu verdiler hocam. Ben değişimle uğraşmayacağım hiç. Direkt iade edeceğim.
bu ayarda güzel bir şey bulabilirseniz beni de haber edersen çok sevinirim hocam, ben bekliyorum bugün gelecek elime inşallah bir şey çıkmazda iade etmek zorunda kalmam ama kalırsam alternatif bulunsun aklımda

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
Elime şimdi ulaştı baktığım kadarıyla bir şey yok gözüm acıdı ama testi yaparken göremiyor olabilirim @leclerc16 hocam dibinden mi bakmak lazım buna yoksa 15 20 cmden direk belli oluyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Oğuzhan
Aynen bende test yaptım macbook'uma bağladım monitörün parlaklığını 75 yaptım hiçbir siyah veya beyaz nokta görmedim.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Elime şimdi ulaştı baktığım kadarıyla bir şey yok gözüm acıdı ama testi yaparken göremiyor olabilirim @leclerc16 hocam dibinden mi bakmak lazım buna yoksa 15 20 cmden direk belli oluyor mu
Hocam karanlık bir ortamda bakmayı deneyin. Ben çok yakından bakınca görebiliyorum anca

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,130
Üyeler
149,675
Son üye
noone13
Top Bottom