Neler Yeni

GİGABYTE AMD RADEON RX 5700 XT EKRAN GİDİP GELMELERİ

samet4747

80+ Platinum
bende de yok ama bu arkadaşın şansına sorun olmuş WQHL kullansın sonra AMD düşmanlarına laf vermiş oluyor
monitör sıkınıtılıda olabilir

ben 2.0.8.3 kullanıoyrum sıkınıtısı yok

samet4747

80+ Platinum
20.4.2 kur ve UV yap

Nerde lan o AMD sorunsuz diyen arkadaş?
Mesaj otomatik birleştirildi:

WQHL kurunca kesin düzelecek diye bir durum yok.
DP ile bağlayıp WQHL kullanıcak ve sorun yok.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
DP ile bağla ve 20.4.2 kur. Buarada referens tasarm kart biraz ısınıyor eğer aşırı bir ısınma varsa ondan da olabilir.

rkaan093

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
KAAN BALCI
Displayport kaablon var mı?
Bu sorunu 2.5 ay çektim ardından dispalyport ile bağlandım monitöre ve tüm sorun geçti 2-3haftadır 0 sorun.
Displayport girişim yok monitörümde, displayport olarak ekran kartından cıkış yapsam dönüştürücü ile monitöre hdmı ile bağlasam sorun çözülürmü sence

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Displayport girişim yok monitörümde, displayport olarak ekran kartından cıkış yapsam dönüştürücü ile monitöre hdmı ile bağlasam sorun çözülürmü sence
Hocam benim monitörde vardı o şekilde yapabildim ayrıca hdmi to dp kablosu olarak sorununun çözülebileceğini düşünüyorum. Cidden delirten bir sorun fakat geçince kartı daha çok seveceksin,stabil çalışacak.

rkaan093

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
KAAN BALCI
Displayport kaablon var mı?
Bu sorunu 2.5 ay çektim ardından dispalyport ile bağlandım monitöre ve tüm sorun geçti 2-3haftadır 0 sorun.
monitörün displayport girişi yok. dönüştürücü kullansam denesem sorunum çözülebilir mi sence?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
monitörün displayport girişi yok. dönüştürücü kullansam denesem sorunum çözülebilir mi sence?
Hocam çözülebilir yani en azından denemeye değer, çünkü sorun bir süre sonra çok can sıkıyor.

Top Bottom