Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥GIGABYTE AORUS 15P KD 17999₺

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gerçekten mükemmel fiyat ama oyun bilgisayarı olarak laptoplardan çekiniyorum kasa performansı veremiyorum kasanın hazzı başka

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Bu ikisi arasında fark mı win versiyonu dışında aynı fiyatlar. Net alınır fiyat bu arada ihtiyacım olsa alırdım
Çok fark eder mi Win10 yada Win11? Siz hangisini tercih ederdiniz?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
dünki fiyat ile aynımı hala yoksa güncellendımı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
aynıymış başlığı şimdi gördüm

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Güzel.

Artgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ercn
3070 olanı 23k ya sipariş verdim.sizce değer mi? bu fiyata 3070 laptop hiç yok bunun altına düşeceğini de zannetmiyorum ürünü kullanan var mı yorum yazarsa sevinirim

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
882
İsim
Mert Çevik
3070 olanı 23k ya sipariş verdim.sizce değer mi? bu fiyata 3070 laptop hiç yok bunun altına düşeceğini de zannetmiyorum ürünü kullanan var mı yorum yazarsa sevinirim
Bence değer ben kullanıyorum. Mux swich yok haberin olsun. Soğutması(bu yüzden fanlar genelde gürültülü çalışıyor) çok iyi. Sadece ufak tefek arada aourus un kendi yazılımı sıkıntı çıkarıyor ama sakıntı yok genel olarak. Rdr2 en yüksek ayarda dlss açık 50-60 fps veriyor. Şarjı 2-3 saat arası klasik gaming laptop. Kasa kalitesi de plastik olmasına rağmen çok iyi. Iyi seçim olmuş iyi günlerde kullanın. 80 dereceyi geçtiği görmedim henüz cihazın (oyun oynarken turbo modu açık olması dahilinde).

Son düzenleme:

Artgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ercn
Bence değer ben kullanıyorum. Mux swich yok haberin olsun. Soğutması(bu yüzden fanlar genelde gürültülü çalışıyor) çok iyi. Sadece ufak tefek arada aourus un kendi yazılımı sıkıntı çıkarıyor ama sakıntı yok genel olarak. Rdr2 en yüksek ayarda dlss açık 50-60 fps veriyor. Şarjı 2-3 saat arası klasik gaming laptop. Kasa kalitesi de plastik olmasına rağmen çok iyi. Iyi seçim olmuş iyi günlerde kullanın. 80 dereceyi geçtiği görmedim henüz cihazın (oyun oynarken turbo modu açık olması dahilinde).
Mux swich çok önemli değil bataryada kullanmiycam zaten.soğutması önemli çünkü güneyde yaşıyorum yazın 40 derece oluyor.sogutmasina baktığım zaman incelemelerde çok iyi demişler benim endişem oyunlarda ısınınca drop yememesi uzun ömürlü olması fan sesi illaki gürültülü olacak çok ince cihaz çünkü içindeki rtx 3070in gerçekten performansi nasıl onu merak ediyorum birde ekran kalitesi nasıl?

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
882
İsim
Mert Çevik
Mux swich çok önemli değil bataryada kullanmiycam zaten.soğutması önemli çünkü güneyde yaşıyorum yazın 40 derece oluyor.sogutmasina baktığım zaman incelemelerde çok iyi demişler benim endişem oyunlarda ısınınca drop yememesi uzun ömürlü olması fan sesi illaki gürültülü olacak çok ince cihaz çünkü içindeki rtx 3070in gerçekten performansi nasıl onu merak ediyorum birde ekran kalitesi nasıl?
ekran kalitesi yeterli düzeyde ve bu arada ekran kartı 130 watt ayrıca 2. ssd slotuda var ilave olarak boşta işterseniz kolayca ilave ssd takabilirsiniz.

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    125.2 KB · Hit: 43

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ata Şen
Keşke bütçe olsaydı

Artgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ercn
ekran kalitesi yeterli düzeyde
Tşk ederim hocam bilgi verdiğiniz için ürün elime geçince artıları ve eksilerini buraya yazarım diğer arkadaşlara da bilgi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke bütçe olsaydı
1 yıldır laptop almayı düşünüyodum hocam bütçe yüzünden ama ne zaman almaya kalksam fiyatlar uçtu bu ekonomide almak çok zor çalışmıyor olmasam bende alamazdim umarım siz ve diğer herkes bu makineleri alabilecek duruma geliriz

ekran kalitesi yeterli düzeyde ve bu arada ekran kartı 130 watt ayrıca 2. ssd slotuda var ilave olarak boşta işterseniz kolayca ilave ssd takabilirsiniz.
130 Watt gayet yeterli lenovo legion vardı bende tuğla gibi adaptörü vardı bu makineyle aynı performansi veriyordu ve soğutma iyi değildi iade ettim umarım bu cihaz beni memnun eder Optimus da varmış bu arada bu sevindirdi beni.

Son düzenleme:

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra

Çok iyi fiyat kaçırmayın kesinlikle

Hiç bu alan arkadaşlara hayırlı olsun

Çok iyi fiyat kaçırmayın kesinlikle

Hiç bu kadar düşmememişti fiyatı
Ben 3060 lı lenovoyu aldıktan sonra bunu gördüm tasarım güzel ama bana göre değil alan arkadaşlara hayırlı olsun

Top Bottom