Neler Yeni

Yardım Gigabyte Aorus M2 | Takılma sorunu

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Geçen gün başlıkta belirttiğim fareyi itopya üzerinden satın almıştım, bugün elime ulaştı.
Farenin sağ tuşuna ve orta tekerlek tuşuna bastığımda çoğunlukla farenin bağlantısı kesiliyor gibi oluyor, sürücü sorunu mudur farede mi sorun vardır bilmiyorum.

Videoda da aşırı şekilde belli oluyor.
Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu bu fareyi kullanıp?

İşletim sistemim Windows 11.
Bugüne kadar da Rampage SMX-R70 Blaze modelini kullanıyordum ve en ufak bir sıkıntı yaşamadım, orta tekerleğin döndürme şeysi bozulmaya başladı o yüzden yeni fare aldım.

Edit: Başka bir bilgisayarda da denedim şimdi, aynı sorun onda da oluyor. Onun işletim sistemi Windows 7, fare sıkıntılı gibi.

Son düzenleme:

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Hocam kac gun oldu kullanmaya baslayali? ben de gecenlerde logitech g203 aldim ilk takip kullanmaya basladigimda mouse sabit dururken imlec titriyor orta tus kesilip geliyordu 1-2 gun kullaninca anlamadigim sekilde gecti

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kac gun oldu kullanmaya baslayali? ben de gecenlerde logitech g203 aldim ilk takip kullanmaya basladigimda mouse sabit dururken imlec titriyor orta tus kesilip geliyordu 1-2 gun kullaninca anlamadigim sekilde gecti
Bugün öğlen kullanmaya başladım da başlarda fark etmedim sorunu, bugün oyun oynarken farkına vardım.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Kullanılacak gibi değil valla hocam, neredeyse her sağ tık/orta tuş tıklamam da bağlantısı gidiyor :D

baksana şuna...
Hocam bu gercekten buyuk kusurlu hemen iade edin derim bildiginiz mouse baglantiyi kesiyor geri geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu gercekten buyuk kusurlu hemen iade edin derim bildiginiz mouse baglantiyi kesiyor geri geliyor
Ya da gigabyte nin kendisine yazin bazen bir ust modeli verebiliyorlar

Top Bottom