Neler Yeni

🔥İndirim Gigabyte B550M DS3H 1923 TL

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Onur

sertberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Erhan Erhan
Kargoya verilen oldu mu ?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,758
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
3.1K olmuş fiyatı çok iyiydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Merhabalar,

numaralı siparişinizdeki anakart maalesef hatalı fiyat nedeniyle iptal edilecektir.
Ücret iadesi tarafınıza yansıtılaacaktır.

Sağlıklı günler dilerim.

freygasm

80+ Gold
Bundan sonra kürdan bile alsam amazondan satın alacağım. Bu tarz saçmalıklarla hiç karşılaşmadım ve bütün sorunlarımı da anında çözdüler.
Ben de bunu diyordum 3gün öncesine kadar :D Amazon satıcı gönderici amazon ürünümde sorun çıktı servisten doa raporu olmadan işlem yapamayız dediler servis de kesinlikle cevap vermiyor 5günde 15 farklı temsilci ile görüştüm hepsi doa raporu olmadan bir şey yapamayız diyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Beratta
İndirimi bitmiş başlıklar neden düzeltilmiyor ?

darkapol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Engin Demir
Ben de bunu diyordum 3gün öncesine kadar :D Amazon satıcı gönderici amazon ürünümde sorun çıktı servisten doa raporu olmadan işlem yapamayız dediler servis de kesinlikle cevap vermiyor 5günde 15 farklı temsilci ile görüştüm hepsi doa raporu olmadan bir şey yapamayız diyor :D
Benimde satıcı amazon.de olan siparişim için sorunum olmuştu teslimat süresi ile ilgili. 40 güne yakın bir sürede teslim etmişlerdi darlaya darlaya. O sırada şikayetvarı biraz inceleyince basit problemler için kesinlikle çözüm üretmeyen temsilci şikayetleriyle dolu. Amazonda kötünün iyisi artık gözümde. Şirket politikaları belki iyi olabilir ama hiç bir işe yaramayan temsilcilerle dolu. Dhl ye iadeye gidiyorum müşteri hizmetlerine yazıyorum hangi belgeler lazım diye. Temsilcinin dediği belgeleri hazırlıyorum gidiyorum dhl ye kargom kabul edilmiyor. Koca kafalı temsilci iki kez teyit etmeme rağmen eksik belge göndermiş vs vs uzar gider. Türkiye de dua edeceksin artık aldığın üründe sorun çıkmaması için.

Top Bottom