Neler Yeni

Gm 20 pro ekran sorunu

hatdog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali
İlgilendiği Kategoriler
Linux Dağıtımları
mayıs ayında aldığım gm 20 pro cihazı rahatlıkla kullanıyordum.Fakat bu haftadan itibaren ekran sapıtmaya başladı.Örnek olarak kendi kendine diğer açık uygulamalar arasında gezinme,feneri açma vb. ve ben telefonda gezinirken aniden oluyor ben telefonu ekranını kilitleyene kadar devam ediyor. Düzeldikten 5-10 dk sonra yeniden aynı olay...
Bence virüs var, internetten oyun yüklediğim için böyle bir fikre varmıştım. (sıfırlamama rağmen böyle olmaya devam ediyor) ne yapmalıyım

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
mayıs ayında aldığım gm 20 pro cihazı rahatlıkla kullanıyordum.Fakat bu haftadan itibaren ekran sapıtmaya başladı.Örnek olarak kendi kendine diğer açık uygulamalar arasında gezinme,feneri açma vb. ve ben telefonda gezinirken aniden oluyor ben telefonu ekranını kilitleyene kadar devam ediyor. Düzeldikten 5-10 dk sonra yeniden aynı olay...
Bence virüs var, internetten oyun yüklediğim için böyle bir fikre varmıştım. (sıfırlamama rağmen böyle olmaya devam ediyor) ne yapmalıyım
Sensorde problem var sanki elinden falan dusdumu veya arka cebinde hasar gormus ola bilir

hatdog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali
İlgilendiği Kategoriler
Linux Dağıtımları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
elden dusmedi diye hatirliyorum. Yani ağır bir şekilde dusseydi hatirlardim.Arka cebimde telefonu tasimiyorum
Sensorde problem var sanki elinden falan dusdumu veya arka cebinde hasar gormus ola bilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,002
İsim
Diyarhan
Dokunmatik de sorun var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,758
Üyeler