Neler Yeni

God of War 2018 neden seviliyor

mertu750

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
Başlıkta yazdığım gibi , herkes hayranı fanı fakat ben bitiripte zevk alamadım. Adam akıllı sürükleyici hikayesi yok , sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp bulmaca ve benzeri sıkıcı şeyler yaptığımız bi oyun gibi görüyorum ama çok el üstünde tutuluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Selim
Sebebi klasik izometrik gow goruntusunden third person aksiyon görüntüsüne geçmiş ilk gow olmasi olabilir. Cok olağanüstü bir oyun degil ama kaliteli ve akıcı bir aksiyon. Iyi oyun

mertu750

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sebebi klasik izometrik gow goruntusunden third person aksiyon görüntüsüne geçmiş ilk gow olmasi olabilir. Cok olağanüstü bir oyun degil ama kaliteli ve akıcı bir aksiyon. Iyi oyun
eski gow oyunlarını emulatör ile bitirdim ve onlardaki hikaye bile zaman zaman daha keyifli ve akıcıydı.
Hikayeden ötürüdür sizin sevmeme sebebiniz de bu tarz oyunları sevmemeniz olabilir
daha çok rdr tarzı oynuyorum , önceki oyunlar gibi bi hikayesi yoktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ulaş Menekşeli
Güzel hikaye örgüsü, özgün mitolojik karakter tasarımı, harika bi mekan tasarımı üzerine god of war hayranları için ekstra vurucu bir kratos'un ''redemption arc'' hikayesi olması ve bunu da baba-oğul ilişkisi üzerinden anlatması

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Selim

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Ahmet Yıldırım
Ben grafiklerini çok sevmiştim. Dövüş fiziklerini çok beğenmiştim. Milleti zevkle dövüyordum. Hele ki öfke acıldığında çıldırıyordum. Bence de hikaye çok iyi değil ama oyun sana woaw dedirtiyor.

Shourd

80+ Silver
nedense oyunu beğendiğim halde iade etmiştim sanırım beğensemde sarmamıştı

YazılımKafa

80+ Silver
Başlıkta yazdığım gibi , herkes hayranı fanı fakat ben bitiripte zevk alamadım. Adam akıllı sürükleyici hikayesi yok , sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp bulmaca ve benzeri sıkıcı şeyler yaptığımız bi oyun gibi görüyorum ama çok el üstünde tutuluyor.
Bulmaca kısmından bende hiç hoşlanmıyorum. Sırf bu yüzden 2. oyunu almayıda düşünmüyorum şuan için. Aksiyonu güzel böyle bir oyunda o bulmacalar oyunu sıkıcı yapmaktan başka işe yaramıyor bence de. En büyük rakipleri elden ring ve rdr 2 yide oynadım. İkiside açık ara daha iyi

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,623
İsim
Mert Can Ergün
Hikayesi müziği

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İzometrik tarzda olan seri daha sinematik bir tarza geçti ve bunu seriyi batırmadan yaptılar bu yüzden goty aldı (rdr2 nin hakkıydı)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,669
Üyeler
154,438
Son üye
bgurmw
Top Bottom