Neler Yeni

God of War Ragnarök kırıldı

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yolcu arslan
Knk 4GBVram'i olan bir yabancı indirip denemiş reddit'te gördüm ve boşa indirmemenizi tavsiye etmiş ama FitGirls yaptığı Crack'de genelde FPS artışı oluyor yani Fitgirls Çıkarana kadar bekle onu indir dene şuan dodi'den falan indirirken açmaz muhtemelen yabancılarda böyle demiş zaten FitGirls çıkardığı belki açar diye mesela ben ismini hatırlamıyom ama bi oyunun Steam versiyonunda en düşük ayarlarında 20-35FPS alırken FitGirls yayınladığı versiyonunu denediğimde En yüksek ayarlarda 60-75FPS alıyordum sen düşün ama biraz eski bı oyundu gerçi god of warda ne olur bilemem

Fitgirls denen hırbo cracker değil yanlış bilgi vermeyin. Bu herif Repack grubu Dodi gibi.
Fitgirls hırbosu gram krekten anlamaz anca şişko göbeğini büyütsün.

Fitgirls repack yaparken uharc gibi çok yüksek sıkıştırma ile iş yapar. Buda işlemcinizin anasını ağlatır misal 113 GB Rgnarökü 85gb yapar.
Yüklemesi 2 saat kadar sürebilir.
Dodi ise 95 gb yapar ama yüklemesi 35-40 dk sürer en fazla. Fitgirlden daha güvenilirdir.
Krekırlar Empress Rune Goldberg CPY falan filan.

God of war isminden dolayı sevmedğimden indirmem oynamam da ama indirenlere geçmiş olsun 2-3 güne anca indirirler.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Göksel
çok yavaş iniyor be 1 haftaya anca iner

Top Bottom