Neler Yeni

Göbeğimi nasıl eritebilirim

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
Merhaba daha önce 100 kiloydum diyetisyenle beraber 73 kiloya düştüm şuan saldım ama hala göbeğim var 27 kilo vermeme rağmen göbeğim çoktu yüzümde baya kiloluydu ama sanki daha var gibi ama daha ne kadar kilo vermeliyim yüzdende kilom var göbeğim ve yanlarım birazda sarkmam var diyet yaparken spora gitmemiştim şuan başlamalımııyım göbeğimi nasıl eritebilirim artık göbeğimi içime çekmekten çok sıkıldım psikolojim bozuldu

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
vücutta en çok yağ biriken bölge göbektir daha fazla yağ yakman lazim
az yeyip kalorini alman gerekenin altında tut
egzersiz falan yap bol bol spora başlaman iyi olur

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vücutta en çok yağ biriken bölge göbektir daha fazla yağ yakman lazim
az yeyip kalorini alman gerekenin altında tut
egzersiz falan yap bol bol spora başlaman iyi olur
hocam 73 kilolardayken yağ oranım %26 felandı göbek olması normalmi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba daha önce 100 kiloydum diyetisyenle beraber 73 kiloya düştüm şuan saldım ama hala göbeğim var 27 kilo vermeme rağmen göbeğim çoktu yüzümde baya kiloluydu ama sanki daha var gibi ama daha ne kadar kilo vermeliyim yüzdende kilom var göbeğim ve yanlarım birazda sarkmam var diyet yaparken spora gitmemiştim şuan başlamalımııyım göbeğimi nasıl eritebilirim artık göbeğimi içime çekmekten çok sıkıldım psikolojim bozuldu
bilgim dahilinde çözüm sadece 2 adet.
Kalorine dikkat etmek ve kardiyo.
Yanlışım olabilir düzeltirsiniz bir hareket sadece o yerdeki yerdeki yağları yakmıyor .

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Enes kaya
Knk bir tane dövus sanatlarina başla. Yemegine olabildigince dikkat et ve spor yap ama bu spor günde şu kadar adim at şu kadar tempolu yurumek degil. 1-2 saat ful buyun vucudun ile aktif sekilde antrenman yap. Boks taekwondo vs gibi sporlarda duzenli yaparsan saglam yag yakarsin

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
bilgim dahilinde çözüm sadece 2 adet.
Kalorine dikkat etmek ve kardiyo.
Yanlışım olabilir düzeltirsiniz bir hareket sadece o yerdeki yerdeki yağları yakmıyor .
Hocam kardiyo bisiklet olarakmı geçiyo 1-2 ay önce spor salonuna yazılmıştım 5 dakika bisiklet yaptırıyo sonra bütün aletleri 3x12 yaptırıyor mide felanda çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk bir tane dövus sanatlarina başla. Yemegine olabildigince dikkat et ve spor yap ama bu spor günde şu kadar adim at şu kadar tempolu yurumek degil. 1-2 saat ful buyun vucudun ile aktif sekilde antrenman yap. Boks taekwondo vs gibi sporlarda duzenli yaparsan saglam yag yakarsin
Hocam spor mu kick boxmu yazılmalıyım yoksa 2 side olurmu

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam kardiyo bisiklet olarakmı geçiyo 1-2 ay önce spor salonuna yazılmıştım 5 dakika bisiklet yaptırıyo sonra bütün aletleri 3x12 yaptırıyor mide felanda çalışıyorum

yürümek , koşmak , bisiklet bunlar gibi olanlar sanırsam kardiyo olarak geçer .

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Enes kaya

Kick box a yazil tabikide. Sadece parmak ucunda sekerken bile 2 dk icerisinde yorulacaksin yapmaya baslayinca dedigimi cok iyi anlarsin. Bu tür spor dallari bütün vucud ile yapildigi icin daha hizli sekilde yağ yakimina sebep oluyor. Canın cikana kadar antrenman yap belli bir sureden sonra alismaya baslayacaksin zaten

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
Kick box a yazil tabikide. Sadece parmak ucunda sekerken bile 2 dk icerisinde yorulacaksin yapmaya baslayinca dedigimi cok iyi anlarsin. Bu tür spor dallari bütün vucud ile yapildigi icin daha hizli sekilde yağ yakimina sebep oluyor. Canın cikana kadar antrenman yap belli bir sureden sonra alismaya baslayacaksin zaten
hocam yaza kadar dümdüz bi vudum olurmu düzenli beslenme ve kick box

Besim Tibuk

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Kardiyo ve ağırlık antrenmanı olmadan yapılan diyette kas kaybı kaçınılmaz. Bu durumda da yağ oranının düşmesi zorlaşıyor. Şu anki yağ oranınızı aşağıdaki siteden hesaplayın bi' bakalım ne durumdasınız. Bilinçli yapılan diyetle birkaç ayda güzel sonuç alabilirsiniz.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Enes kaya
Bu tarz spor dallarin 1-1.5 saat aktif spor yaparsan 2 günde 1 hizli sekilde zayiflarsin. Ve saglam kondisyon kazanirsin. Kondisyonu kazanmak icin uzun süre lazım ama yaza kadar saglam zayiflatir

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
Bu tarz spor dallarin 1-1.5 saat aktif spor yaparsan 2 günde 1 hizli sekilde zayiflarsin. Ve saglam kondisyon kazanirsin. Kondisyonu kazanmak icin uzun süre lazım ama yaza kadar saglam zayiflatir
hocam kardiyosuz zayıflanır dimi kick box ile sace 2 sine birden yazılırsam nasıl olur

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
beslenmeyi zaten hiç bozma dümdüz vücudun olsa bile bozma fakat kickboks ile vucüt yapamazsin sadece fazla hareket edersen fazla kalori yakarsın o da yağ yakmanı sağlar ben direkt spor salonundan devam et derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,978
Üyeler
141,071
Son üye
exelemoon
Top Bottom