Neler Yeni

Görüntü Alamiyorum Si̇stemden

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Null Name
Arkadaşlar merhaba kısaca özetleyeyim hemen sıkıntı mı, sistemim de ryzen 5 3600 işlemci gigabyte rtx 3060Ti gaming oc ekran kartım var sistemimde hdmi çıkışlı bir güncel versiyon monitör kullanıyorum ve ekran kartımla olan bağlantısı direkt olarak hdmi, elimde ek olarak bir de vga çıkışlı 19"inç monitörüm var bu monitörü kullanmak için DARK marka vga to hdmi aktif dönüştürücü aldım sistemime taktığımda ekran vermiyor ama laptop'a dönüştürücü ile birlikte taktığımda görüntü veriyor burada ki saçmalığı bi türlü çözemedim saatlerdir deniyorum ekran kartımda iki tane hdmi slotu var her ikisine de denesem veya sadece o dönüştürücülü olanı da taksam yine de görüntü alamıyorum neden ana makine de görüntü alamıyorum bunu çözmeye çalışıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

(NOT : BİOS YENİ GÜNCELLEDİM, İŞLEMCİYİ ÖZELLİKLE BELİRTMEMİN SEBEBİ İSE EKRAN KARTI DIŞINDA DİREKT OLARAK ANAKARTIN ÜZERİNDE Kİ HDMİ SLOTUNDAN GÖRÜNTÜ ALAMAMAM İŞLEMCİDEN KAYNAKLI OLMASI BU SERİ DE GÖRÜNTÜ MUHABBETTİ OLMAMASI)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,542
Üyeler
152,693
Son üye
metamor
Top Bottom