Neler Yeni

google chrome indirme bitinci 0sn kaldı diyor, dosya yok.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
arkadaşlar indirme sonuna geliyor ve 0b/sn yazıyor, mesela 2.8 gb dosya 2.8'de görünüyor ancak indirme bitmiş görünmüyor klasörde göster seçeneği gelmiyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim? kapatıp tekrar indirdim dosyayı ancak yine aynı şekilde oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Ergezer
Antivirüs dosyayı siliyor olabilir, temp dosyasında kalıyor olabilir. Farklı bir tarayıcı ile dene aynı sonuçla karşılaşırsan antivirüs siliyor demektir.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antivirüs dosyayı siliyor olabilir, temp dosyasında kalıyor olabilir. Farklı bir tarayıcı ile dene aynı sonuçla karşılaşırsan antivirüs siliyor demektir.
Virüs programı yok, windows güvenlik duvarında da kapalıydı ancak şu an başka tarayıcıyla indiriyorum tekrardan. Aynı dosyayı 4.indirişim artık..

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Ergezer
Yeni güncelleme ile indirme kısmında bir iki değişiklik yaptılar şansına zor denk gelecek bir hata olmuş olabilir umarım farklı tarayıcı çözer.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni güncelleme ile indirme kısmında bir iki değişiklik yaptılar şansına zor denk gelecek bir hata olmuş olabilir umarım farklı tarayıcı çözer.
Bu tarayıcı işe yarasın artık ya, FM23 aldım kurdum, şimdi de logo paketi indiriyorum gel gör ki oyuna giremedik kaç saattir bu hata yüzünden .D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam operadan denedim bunda da sonuna gelince ? var, indirme bitmiyor yine chrome gibi.

Son düzenleme:
Top Bottom