Neler Yeni

Gözüm aydın monitörüm sıfır değişim oldu

Can...

80+ Platinum
Monitör 1 gün sonra geri kargoya verilince kaygilanmistim sonra kargo geldi az önce gittim şubeden aldım tahmini teslim pzt diyordu sabredemedim geldi sıfır takcam umarım bunda bir sorun yoktur

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
hayırlı olsun :) Bendede rx570 ısınma sorunu vardı hatırlarsan bende Satıyorum ekran kartını rx6600xt ye geçiyorum artık :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Hayirli olsun

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.
Monitör 1 gün sonra geri kargoya verilince kaygilanmistim sonra kargo geldi az önce gittim şubeden aldım tahmini teslim pzt diyordu sabredemedim geldi sıfır takcam umarım bunda bir sorun yoktur
Hayırlı olsun dostum umarım benim yanlış alıpta tamamen kasaya monte edip geri iade ettiğim anakartıma da yaparlar

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun dostum umarım benim yanlış alıpta tamamen kasaya monte edip geri iade ettiğim anakartıma da yaparlar
Ben dikkatli kullandim bilerek jelatin bile sokmedim aoc genelde ufak pixelde bile değişim yapıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun
hayırlı olsun :) Bendede rx570 ısınma sorunu vardı hatırlarsan bende Satıyorum ekran kartını rx6600xt ye geçiyorum artık :D
Hepinize teşekkürler şuan masaüstünde pixel göremiyorum teknoloji den ilk defa yüzüm güldü kapsamın fan bozulsu ufak temassizlik varmış hallettim monitörde sorunsuz gibi inşalla mutlu oldum vallaha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç bir sorun çıkmadı yes sadece sanki çok çok minnak bir ghosting var değişmeden öncede böyleydi ya da bana öyle geliyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,475
Üyeler
157,240
Son üye
bulbukl
Top Bottom