Neler Yeni

GPU kullanımı %60 altına inmiyor

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
selamlar dostlar gpu kullanımı dediğim gibi boşta %60 altına inmiyor 1 ay önce dikkatimi çekti gpunun sesi fazla gibiydi yeni yeni dikkat etmeye başladım galiba virüs bulaştırdım iyi bir antivirüs programı önerir misiniz avg ile taradım bir sorun bulmadı malwarebytes de indiriyorum dosya bozuk hatası verıyor kurulmuyor
1715704050751.png

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Sinan Aba
selamlar dostlar gpu kullanımı dediğim gibi boşta %60 altına inmiyor 1 ay önce dikkatimi çekti gpunun sesi fazla gibiydi yeni yeni dikkat etmeye başladım galiba virüs bulaştırdım iyi bir antivirüs programı önerir misiniz avg ile taradım bir sorun bulmadı malwarebytes de indiriyorum dosya bozuk hatası verıyor kurulmuyor
Alıntıyı görüntüle
Kaspersky.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler

ECakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Çakar
**FIX**

Its Instant Replay's Fault Just Go To "Record & Stream > Settings > Instant Replay" And Turn It OFF Or Lower The Recording Resolution And Settings To Lower The GPU USAGE

**FIX**

IN OTHER WORDS, JUST PRESS ALT+R GOTO RECORD&STREAM GOTO SETTINGS AND TURN OFF **INSTANT** **REPLAY**

**FIX**

OR IN OTHER WORDS

**JUST TURN OFF INSTANT REPLAY :)**

Redditte bir abimiz paylaşmış

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alperen
Alıntıyı görüntüle
Kral ekran kartın ne

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
An10im1i
Alıntıyı görüntüle
mining virüs olsaydı avg önyükleme modunda bulurdu.
boot yani önyükleme taramaları ücretsizdir.
Kaspersky Live disk
dr.web Live disk
bunlar iyi beğendiklerim arasında.
avg veya Avast ise Windows açıldıktan sonra antivirüs içinden seçip yeniden başlatınca tam tarar.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Ali Mert Okuducu
Klip alma açık mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1715720057877.png

Masaüstü klip alma açık bende de ondan böyle oluyor senin de açık sanırsam

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bug olabilir. Radeon uygulamasının o kadar kullanması mantıklı değil. Ayrıca Radeon softwarede %15 ise büyük ihtimalle bugdir. Yinede bir tarama yapın derim
2 ayrı antivirüsle uzunca tarama yaptım hiçbir virüs bulamadı bende şaşırmıştım nasıl virüs bulaştı diye muhtemelen bug oluştu
**FIX**

Its Instant Replay's Fault Just Go To "Record & Stream > Settings > Instant Replay" And Turn It OFF Or Lower The Recording Resolution And Settings To Lower The GPU USAGE

**FIX**

IN OTHER WORDS, JUST PRESS ALT+R GOTO RECORD&STREAM GOTO SETTINGS AND TURN OFF **INSTANT** **REPLAY**

**FIX**

OR IN OTHER WORDS

**JUST TURN OFF INSTANT REPLAY :)**

Redditte bir abimiz paylaşmış
kötü oldu bu ya ekran kaydını alıyorum oyun oynarken
mining virüs olsaydı avg önyükleme modunda bulurdu.
boot yani önyükleme taramaları ücretsizdir.
Kaspersky Live disk
dr.web Live disk
bunlar iyi beğendiklerim arasında.
avg veya Avast ise Windows açıldıktan sonra antivirüs içinden seçip yeniden başlatınca tam tarar.
kaspersky ve avg ile taradım beklediğim gibi virüs çıkmadı ya bug vs oluştu herhalde
Klip alma açık mı?

Alıntıyı görüntüle
Masaüstü klip alma açık bende de ondan böyle oluyor senin de açık sanırsam
evet klip alma açık ondan ötürüymüş gifi kapattım bi kayıtı kullanıyorum dıye kapatmıcam

Kral ekran kartın ne
6700xt hocam

ECakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Çakar
2 ayrı antivirüsle uzunca tarama yaptım hiçbir virüs bulamadı bende şaşırmıştım nasıl virüs bulaştı diye muhtemelen bug oluştu

kötü oldu bu ya ekran kaydını alıyorum oyun oynarken

kaspersky ve avg ile taradım beklediğim gibi virüs çıkmadı ya bug vs oluştu herhalde

evet klip alma açık ondan ötürüymüş gifi kapattım bi kayıtı kullanıyorum dıye kapatmıcam

6700xt hocam
En azından virüs değil, başka bir program ile kayıt alman çok daha mantıklı olur gibi %60 performansı baya etkiler çünkü.

Top Bottom