Neler Yeni

Çözüldü✓ Grafik ekran kartı güncellemesi ( Acer Aspire E5-575G işlemci ekran kartı Intel® HD Graphics 620)

Theden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
Selamlar arkadaşlar vaktinizi çok çalmak istemiyorum direk konuya gireceğim ,
Bugün ekran kartımın en son sürümünü indirdim sonra dedim ki neden intel ekran kartımı güncellemiyorum hemen araştırdım ve bir video buldum intelin kendi sitesinden el ile güncelleyebiliyoruz fakat otomatik olarak güncellemeleri denetlemek için intelin kendi uygulaması var indirdim ve bana
Sisteminiz için desteklenen sürücü veya yazılım güncellemeleri mevcut değil.
yazısını verdi ve güncelleme yapmadım fakat el ile güncelleme yaparken intelin driver sitesinden graphics dedim 7. nesil işlemciyi seçtim (i7 7500U) ve orada 2020 güncellemesinin olduğunu gördüm daha sonra tekrardan otomatik güncelleştirme uygulamasını tarattım ve orada işlemci sürümü için
Bilgisayarınıza özelleştirilmiş bir bilgisayar üreticisi sürücüsü yüklenir. Intel Driver & Support Assistant sürücüyü güncelleyemez. Özelleştirilmiş bilgisayar üreticisi sürücüsü yerine genel bir Intel sürücüsünün yüklenmesi teknik sorunlara neden olabilir. Bilgisayarınızın en son sürücüsü için Acer ile iletişime geçin .
diye bir yazı vardı ne yapmalıyım işlemci ekran kartı sürümü İntel HD Graphics 620
eğer bir bilginiz var ise cevaplarmısınız konuyu benle aynı laptopa sahip olanlar için özelliklerini sayıyorum

Acer Aspire E5-575G
i7 7500U 2.7GHz with turbo boost up to 3.5GHz
NVIDIA GeForge 940MX with 2gb dedicated VRAM
16GB DD4 Memory
1000GB HDD
64Bit
16 GB ram (tekli yani 8x2 değil 1x16)
alttaki sse bakmayı unutmayım
hd graphics.png
Eğer indirirsem bir sıkıntı çıkar mı

Son düzenleme:

Theden